0

Miesto kraštovaizdžio architektūra, III tomas. Miesto kraštovaizdžio architektūros objektų formavimo principai

  • Nuolaida knygai -25%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 21,79 €
Knygyne: 28,69 €*
Sutaupote: 6.90 € (25%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Miesto kraštovaizdžio architektūra, III tomas. Miesto kraštovaizdžio architektūros objektų formavimo principai

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 347
  • ISBN ar kodas: 9786094575341

21.79 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Monografijos "Miesto kraštovaizdžio architektūra" III tome "Miesto kraštovaizdžio architektūros objektų formavimo principai" siekiama naujai ir sistemiškai pateikti miesto kraštovaizdžio architektūros objektų formavimo teorinius ir meninius principus, įvertinti naujausius kraštovaizdžio architektūros mokslo ir praktikos laimėjimus.
Monografijoje išnagrinėta kraštovaizdžio architektūros objektų tipologija, objektų projektavimo ypatumai ir jų projektavimo dokumentų sudėtis ir turinys. Pateikti miesto visuomeninių erdvių: aikščių, skverų, pėsčiųjų gatvių, pėsčiųjų zonų, miesto istorinių, poilsio, pramogų ir vaikų parkų – kraštovaizdžio ir architektūrinės aplinkos formavimo principai.

Sistemiškai ir detaliai nagrinėti daugiaaukščių gyvenamųjų rajonų, namų grupių, kvartalų ir mažaaukščių bei individualių namų teritorijų, su jomis tiesiogiai susijusių vaikų darželių, lopšelių ir mokyklų teritorijų želdynų formavimo principai.
Monografijoje "Miesto kraštovaizdžio architektūra" detaliau nagrinėjami pagrindinių šalies pramonės šakų (chemijos, maisto, statybos medžiagų ir konstrukcijų ir kt.) įmonių teritorijų, miesto gatvių, pėsčiųjų ir dviračių susisiekimo trasų įrengimo ir želdynų formavimo principai. Plačiau analizuojamos miestų rekreacinių teritorijų (saugomų teritorijų ir miškų) rekreaciniai ištekliai ir rekreacijos plėtros galimybės.

Monografija "Miesto kraštovaizdžio architektūra" skirta architektūros, kraštovaizdžio architektūros, miestų planavimo ir miestotvarkos bei miesto dizaino krypčių mokslininkams. Ji gali būti naudojama kaip mokslinių žinių šaltinis magistrantūros ir doktorantūros studijose, taip pat projektuotojų, dirbančių šioje srityje, darbuose.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu