0

Miesto šamanas

  • Nuolaida knygai -78%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 8,69 €*
Sutaupote: 6.70 € (78%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Miesto šamanas

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • ISBN ar kodas: 9786098112351

2020-11-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Miesto šamanas" aprašymas

Knyga „Miesto šamanas“ skirta šamanų temai – ji dabar vis labiau traukia skaitytojų dėmesį.

Tai pasakojimas apie senovinę polineziečių religiją, kurios praktikuotojai sugeba užmegzti tiesioginį ryšį su paslaptingomis gamtos jėgomis ir jų padedami paveikia fizinę aplinką. Havajuose ir kitose salyno salose ši religija dabar atgimsta ir įgauna naujų, šiuolaikiškų formų.

Autorius apie vieną tokią formą ir kalba. Tai „miesto šamano“ menas. Ši formuluotė reiškia, kad mūsų dienų šamanai, pasitelkę savo galias, turi spręsti žmonių problemas ir visų pirma gydyti jų santykius: santykius tarp žmogaus ir gamtos, tarp žmogaus ir gyvenimo aplinkybių, tarp proto ir kūno, tarp materijos ir dvasios.

Knygos „Miesto šamanas“ autorius Seržas Kahilis Kingas (Serg Kahili King) yra žinomas Polinezijos tautų dvasinio bei kultūrinio palikimo tyrinėtojas. Jis šia tema rašo knygas, skaito paskaitas, skleidžia senąją polineziečių gyvenimo filosofiją ir stengiasi pritaikyti ją šiuolaikiniam civilizuotam žmogui.

Iš anglų kalbos vertė Rita Banienė ir Andrius Rondomanskis

Parašykite atsiliepimą apie "Miesto šamanas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Astrologija ir ezoterika

Serge Kahili King parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Miesto šamanas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Miesto šamanas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Miesto šamanas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Miesto šamanas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Serge Kahili King tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Miesto šamanas" perkama kartu