0

Miestų viešasis transportas

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9789955284239

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Miestų viešasis transportas" aprašymas

Knygoje apžvelgiama Europos Sąjungos šalių ir Lietuvos miestų viešasis transportas, keleivių vežimo specifika. Supažindinama su atliekamais viešojo transporto tytimais, gyventojų judrumu, transporto priemonių darbo rodikliais, maršrutų projektavimu, bilietų sistemomis. Nagrinėjamas viešojo transporto miestuose prognozavimas ir modeliavimas. Aptariamos inovacijos į Lietuvos miestų viešąjį transportą.

Parašykite atsiliepimą apie "Miestų viešasis transportas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Miestų viešasis transportas, kurią skaitytojams dovanoja M.Burinskienė, G.M.Paliulis, R.Ušpalytė-Vitkūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar M.Burinskienė, G.M.Paliulis, R.Ušpalytė-Vitkūnienė su knyga Miestų viešasis transportas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Miestų viešasis transportas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė M.Burinskienė, G.M.Paliulis, R.Ušpalytė-Vitkūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Miestų viešasis transportas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Miestų viešasis transportas" perkama kartu