0

Miglų slėnio Fėjų pasakos

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Miglų slėnio Fėjų pasakos

  • Leidėjas: Tikra knyga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 25x31, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9786098142525

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

„Miglų slėnio Fėjų pasakos“ – pirmoji stebuklingų nuotykių serijos knyga, kurioje pasakojama apie miestiečių šeimos kelionę į paslaptingąjį namą Miglų slėnyje ir gyvenimą ten.


Lėjos šeima gyvena dideliame mieste, kur nuolat gaudžia automobiliai ir visi lekia lyg pametę galvas. Tačiau vieną dieną miestiečių šeima sulaukia netikėtos naujienos – jie gavo palikimą! Jiems atiteko senas namas mįslingame Miglų slėnyje. Kad išpildytų visas paveldėjimo sąlygas, prie miesto patogumų ir prabangos įpratusi šeimynėlė turi praleisti čia visą vasarą. Tai tampa tikru išbandymu ir iššūkiu. O dar ta nuolat šią vietą gaubianti keista neišsisklaidanti migla.


Lėjai ir jos broliukui Nojui mama griežtai prisako nekelti kojos už kiemo tvoros ir likti namie. Tačiau kadangi vaikai patys negali keliauti į stebuklų karalystę, šioji atkeliauja pas juos. Vieną vakarą Lėją aplanko mįslingas, neįprastas gyvūnas. Jis atskleidžia smalsiems vaikams Miglų slėnio paslaptį – pasirodo, tereikia žengti vos keletą žingsnių ir atsidursi fėjų, nykštukų ir elfų karalystėje. Tai sužadina Lėjos ir Nojaus vaizduotę ir jie leidžiasi į nuotykius.


Knygos autorės Editos Lei sodybą Marijampolės rajone bičiuliai vadina Miglų slėniu. Šios vietos neranda automobilių navigacinės sistemos. Šiose apylinkėse gyvena tik menininkė su šeima. Prieš keletą metų šeima miesto triukšmą iškeitė į miško tylą, o Edita Lei atrado savo tikrąjį pašaukimą. Ji ėmė kurti lėles – šis užsiėmimas tapo ne tik hobiu, bet ir pragyvenimo šaltiniu.


Lėlininke netikėtai tapusi Edita Lei pasakoja, kad „Miglų slėnio Fėjų pasakos“ gimė kaip nuosekli pamėgto užsiėmimo tąsa. Kurdama užsakytas lėles, ji visuomet krdavo ir jų gyvenimo legendą – ką lėlė veikia, kur gyvena, ką mėgsta. Tačiau ne visi užsakovai matydavo šį menininkės sukurtą, lėlę lydintį fantazijų pasaulį. Ji ėmė savo lėlėms kurti daiktų kompozicijas, apgyvendino jas, sukūrė jų charakterį atitinkančią aplinką. Kai visa tai buvo atlikta, beliko tik imtis plunksnos ir papasakoti apie paslaptingą šių lėlių gyvenimą.


Knygoje „Miglų slėnio Fėjų pasakos“ sutinkamos iliustracijos – fotoaparatu užfiksuotos Editos Lei sukurtų lėlių ir jų aplinkos tikros kompozicijos. Tad magiškos istorijos, pasakojamos knygos puslapiuose, yra menininkės bandymas prakalbinti nebylų lėlių pasaulį, kuris slepia gausybę paslapčių.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu