⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Migrenos diagnostika ir gydymas

2023-03-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Migrenos diagnostika ir gydymas" aprašymas

Šiame leidinyje "Migrenos diagnostika ir gydymas", skirtame studentams, gydytojams rezidentams, šeimos ir vidaus ligų gydytojams, gydytojams neurologams ir vaikų neurologams, Lietuvos galvos skausmo specialistai pateikia rekomendacijas, kaip diagnozuoti ir gydyti migreną, supažindina su pastaraisiais metais atsiradusiomis naujomis migrenos gydymo galimybėmis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Migrenos diagnostika ir gydymas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Neurologijos knygos

Antanas Vaitkus, Dalius Jatuižis, Diana Obelienienė, Kristina Ryliškienė, Nerija Vaičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Migrenos diagnostika ir gydymas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Migrenos diagnostika ir gydymas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Migrenos diagnostika ir gydymas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Migrenos diagnostika ir gydymas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antanas Vaitkus, Dalius Jatuižis, Diana Obelienienė, Kristina Ryliškienė, Nerija Vaičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Migrenos diagnostika ir gydymas" perkama kartu