Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis (1875–1911): jo laikas ir mūsų laikas (su 2CD)

Kaina: 29,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 29.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mikalojus Konstantinas Čiurlionis (1875–1911): jo laikas ir mūsų laikas (su 2CD)" aprašymas

Knyga "Mikalojus Konstantinas Čiurlionis (1875–1911): jo laikas ir mūsų laikas" - tai studijų ir mokslo straipsnių rinkinys.

2011-ieji – Mikalojaus Konstantino Čiurlionio išėjimo šimtmečio metai. Praėjęs laikas įrodė, kad menininkui gyvenant retai skambėjusi, likusi rankraščiais ir nebaigtais eskizais jo kūryba atspindėjo esminius Europos muzikos lūžio procesus. Tai XX a. pradžios paribiuose susidurianti romantiškoji idioma ir aktyvūs gimstančio modernizmo ženklai. Čiurlionio muzikoje telkėsi kompozitorių slaptaraščių, kompozicinės medžiagos „gamybos“ būdų paieškos, šios medžiagos tolesnės struktūrinės ir formalios būties numatymas. Čiurlionio kompozitoriaus mįslę suvokti padeda jo sielos ir talento antrininkas Čiurlionis dailininkas. Atėjusi iš romantiškų inspiracijų skliauto, Čiurlionio kūryba buvo vizionieriška XX a. naujosios muzikos perspektyvos kryptimi.

Knyga "Mikalojus Konstantinas Čiurlionis (1875–1911): jo laikas ir mūsų laikas" siekia nubrėžti plačius Čiurlionio kūrybos tyrimo horizontus, naujai peržiūrėti esamus požiūrius ir, remdamiesi naujausiais tyrimais, pereiti į kitą Čiurlionio kūrybos pažinimo lygmenį.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mikalojus Konstantinas Čiurlionis (1875–1911): jo laikas ir mūsų laikas (su 2CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mikalojus Konstantinas Čiurlionis (1875–1911): jo laikas ir mūsų laikas (su 2CD)", Rima Povilionienė, Sud. Gražina Daunoravičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rima Povilionienė, Sud. Gražina Daunoravičienė su knyga "Mikalojus Konstantinas Čiurlionis (1875–1911): jo laikas ir mūsų laikas (su 2CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mikalojus Konstantinas Čiurlionis (1875–1911): jo laikas ir mūsų laikas (su 2CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rima Povilionienė, Sud. Gražina Daunoravičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mikalojus Konstantinas Čiurlionis (1875–1911): jo laikas ir mūsų laikas (su 2CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mikalojus Konstantinas Čiurlionis (1875–1911): jo laikas ir mūsų laikas (su 2CD)" perkama kartu