⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis. Tapyba. Painting

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 48.29 SoldOut

Knygos "Mikalojus Konstantinas Čiurlionis. Tapyba. Painting" aprašymas

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis (1875–1911) į Europos kultūros istoriją įėjo kaip tapybą ir muziką sintezuojantis dailininkas ir naujų kelių muzikoje ieškantis kompozitorius. Jo kūryba ir XXI amžiuje tebežavi meninio pasaulio gelme, vaizdų įtaigumu ir paslaptingumu, originalia ir subtilia tiek dailės, tiek muzikos kūrinių menine forma. Svarbiausias jo indėlis į pasaulio kultūrą – tapybą ir muziką sintezuojantys tapybos darbai, kuriuos jis vadino muzikiniais terminais – sonatomis, preliudais ir fugomis. Estetiška ir giliamintiška Čiurlionio kūryba – dailė, muzika, fotografija ir netgi literatūriniai tekstai – žavi ir domina kultūros žmones visame pasaulyje ir ne tik paslaptingu turiniu, nutapytų vaizdų įtaigumu, bet ir originalia menine forma. Jo paveikslai gana artimi Europos simbolizmui – juos sieja panašios idėjos, motyvai ir įvaizdžiai. Sykiu būtina pabrėžti dailininko gebėjimą mąstyti gana nepriklausomai nuo to meto dailės autoritetų ir kurti visai naujos plastinės formos kūrinius – tapybines sonatas, preliudus, fugas. Šiais nepaprastai originaliais, tapybą ir muziką sintezuojančiais tapybos darbais lietuvių menininkas praturtino Europos modernizmo tapybą. Sureikšmindamas plastinę tapybos kalbą jis prasiveržė į modernizmą giliau nei bet kuris kitas Vidurio ir Rytų Europos dailininkas. Rasa Žiukienė

Albume, kuris išleistas kartu su Nacionaliniu Mikalojaus Konstantino Čiurlionio dailės muziejumi, publikuojama Čiurlionio tapyba su išsamiu katalogu.

Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus Kaune yra vienintelė vieta pasaulyje, kur sukauptas beveik visas žymiausio lietuvių dailininko, kompozitoriaus, literato, fotografo ir visuomenės veikėjo kūrybinis palikimas. Šiuo metu muziejaus M. K. Čiurlionio rinkinių skyriuje saugomi 569 menininko kūriniai – paveikslai, muzikiniai rankraščiai, grafikos darbai, piešiniai, eskizai, laiškai, fotografijos.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mikalojus Konstantinas Čiurlionis. Tapyba. Painting"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Meno albumai

Vaiva Laukaitienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mikalojus Konstantinas Čiurlionis. Tapyba. Painting", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mikalojus Konstantinas Čiurlionis. Tapyba. Painting" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mikalojus Konstantinas Čiurlionis. Tapyba. Painting" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mikalojus Konstantinas Čiurlionis. Tapyba. Painting"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vaiva Laukaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mikalojus Konstantinas Čiurlionis. Tapyba. Painting" perkama kartu