⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mikas ir Marė grožisi medžiais (serija "Į gamtą!")

2023-03-31 0.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mikas ir Marė grožisi medžiais (serija "Į gamtą!")" aprašymas

Knygelių serijos “Į gamtą!” sumanytoja, eiliuotų tekstų autorė Nijolė Degutienė išleido knygą "Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės" apie pievų ir laukų gėles, penkti metai išleidžia laukų gėlių puokščių kalendorius.


Eiliuotų tekstų autorė Nijolė Degutienė iliustracijas nupiešti pakvietė dukrą Eglę Degutytę, nes žinojo, kaip juvelyriškai ji sugeba perteikti mažiausias smulkias detalytes ir kaip tikroviškai moka pavaizduoti gamtos vaizdus. Viskas yra piešta paprastu pieštuku ir akvarele.


Atrodė, kad medžiai aiškiausias dalykas. Kur tau! Daugiausiai laiko reikėjo šiai knygelei. Ant autorių stalo buvo storiausi žinynai. Lapų, žiedų, vaisių formų nagrinėjimas, pavadinimų atrinkimas buvo pagrindinis jų užsiėmimas. Knygelėje parodyta 15 medžių. O kai knygelė jau padaryta, atrodo viskas paprasta.

 

Pasirodo, gražiausi pavasario „kačiukai” yra blindės, drebulės turi žirginėlius, kėkštai užkasa į žemę ąžuolo giles ir taip jie platinami gamtoje, lapų formos pačios įvairiausios… Tekstų auatorė vaikystėje daug vasarų praleido kaime ir jai teko važnyčioti arklį su vežimu – važiuodavo su giminėmis 15 km į turgų Vabalninkan – todėl knygelėje parodytas vežimas su arkliu, nes dabar retai jį pamatysi. Ir kituose piešiniuose dažnas atpažįsta matytus aplankytos gamtos. savo kaimo sodybų vaizdus.


Knygelėms parinktas storesnis popierius, stipresni viršeliai, kad ne taip paprasta būtų ją plėšyti ar lankstyti. Knygeles galima palikti broliukui, sesutei ar vaikų vaikams, nes tai, kas pavaizduota, nesensta ir nekeičia savybių. . Knygelės gale medžių piešiniai sudėti į rodyklę, kurioje surašyti lietuviški ir lotyniški jų pavadinimai.


Visos serijos knygutės:

Mikas ir Marė uogauja (serija "Į gamtą!")

Mikas ir Marė renka gėles (serija "Į gamtą!")

Mikas ir Marė grožisi medžiais (serija "Į gamtą")

Mikas ir Marė grybauja (serija "Į gamtą")Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mikas ir Marė grožisi medžiais (serija "Į gamtą!")"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mikas ir Marė grožisi medžiais (serija "Į gamtą!")", kurį pristato Eglė Degutytė, Nijolė Degutienė. Siūlome ne tik išsamų "Mikas ir Marė grožisi medžiais (serija "Į gamtą!")" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Eglė Degutytė, Nijolė Degutienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mikas ir Marė grožisi medžiais (serija "Į gamtą!")". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mikas ir Marė grožisi medžiais (serija "Į gamtą!")" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mikas ir Marė grožisi medžiais (serija "Į gamtą!")" perkama kartu