0

Mikas ir Marė renka gėles (serija "Į gamtą!")

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mikas ir Marė renka gėles (serija "Į gamtą!")

  • Leidėjas: Arka
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 18x25, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 9789986713272

2020-08-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mikas ir Marė renka gėles (serija "Į gamtą!")" aprašymas

Knygelių serijos “Į gamtą!” sumanytoja, eiliuotų tekstų autorė Nijolė Degutienė išleido knygą "Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės" apie pievų ir laukų gėles, penkti metai išleidžia laukų gėlių puokščių kalendorius.


Šiai knygelei "Mikas ir Marė renka gėles" ji parinko vaikams tokias gėles, kurios yra dažnesnės, žinomos, spalvingos ir būdingos Lietuvai. Piešiniuose realistiškai pavaizduota kaimo aplinka, miškas, pievos – jokių miesto apraiškų ir civilizacijos pasiekimų. Paveiksluose  yra ir paukščių, ir gyvūnų – stirnytės, bitutės, šerniukai, gyvatė, žaltys, varlė. Jokie kiti piešiniai knygelėms nenaudoti, tik Eglės piešti. Viskas yra nupiešta paprastu pieštuku ir akvarele. Knygelė pradedama nuo pavasarį augančių gėlių, baigiama jau rudeniui būdingomis gėlėmis.

Gamtos vaizdai sukelia nostalgiškus tėvelių, senelių prisiminimus, nes autorės išnagrinėjo, kokioje gamtinėje aplinkoje auga, kada žydi gėlė, kokios formos yra žiedlapiai ir lapai, kas būdinga augalo vaizdui. Visa tai patikrino ir darbo metu konsultavo biologijos mokslų daktarė Giedrė Kmitienė.

 

Knygelėms parinktas storas popierius, stipresni viršeliai, kad ne taip paprasta būtų ją plėšyti ar lankstyti. Knygeles galima palikti broliukui, sesutei ar vaikų vaikams, nes tai, kas pavaizduota, nesensta ir nekeičia savybių.


Knygelės "Mikas ir Marė renka gėles" gale gėlių piešiniai sudėti į rodyklę, kurioje surašyti lietuviški ir lotyniški jų pavadinimai. Supažindinama su 21 Lietuvos gėle.


Visos serijos knygutės:

Mikas ir Marė uogauja (serija "Į gamtą!")

Mikas ir Marė renka gėles (serija "Į gamtą!")

Mikas ir Marė grožisi medžiais (serija "Į gamtą")

Mikas ir Marė grybauja (serija "Į gamtą")

Parašykite atsiliepimą apie "Mikas ir Marė renka gėles (serija "Į gamtą!")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku


Dažniausiai su "Mikas ir Marė renka gėles (serija "Į gamtą!")" perkama kartu