0
Mikas ir Marė uogauja (serija "Į gamtą!")
1.99 InStock

Mikas ir Marė uogauja (serija "Į gamtą!")

  • Nuolaida knygai -51%
Internetu: 1,99 €
Knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Mikas ir Marė uogauja (serija "Į gamtą!")

  • Leidėjas: Arka
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 18x25, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 9789986713302

1.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Knygelių serijos “Į gamtą!” sumanytoja, eiliuotų tekstų autorė Nijolė Degutienė išleido knygą "Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės" apie pievų ir laukų gėles, penkti metai išleidžia laukų gėlių puokščių kalendorius.


Eiliuotų tekstų autorė Nijolė Degutienė iliustracijas nupiešti pakvietė dukrą Eglę Degutytę, nes žinojo, kaip juvelyriškai ji sugeba perteikti mažiausias smulkias detalytes ir kaip tikroviškai moka pavaizduoti gamtos vaizdus. Tą ji darė aliejumi, tačiau akvarelės galimybės atvaizduoti augalų lapelius, žiedelius, vaisius, gyvūnėlių kailį, odą, paukščių plunksnas yra labiau tinkamos. Knygelėms nenaudoti jokie kiti vaizdai, tik Eglės piešti. Viskas yra piešta paprastu pieštuku ir akvarele.


Atrodė, du trys mėnesiai ir keturios knygelės bus nupieštos. Tačiau šitaip kruopščiai ir smulkiai nupiešti dvi knygeles prisireikė keturių mėnesių. Dar daug laiko užėmė nagrinėjimas, kur auga, kada veda vaisius uoga, kokios formos yra vaisiai ir lapai, kas būdinga augalo vaizdui – visa tai tikrino ir darbo metu konsultavo biologijos mokslų daktarė Giedrė Kmitienė.

Paveiksluose iš arti pavaizduotos uogos, o už jų esantis gamtos vaizdas yra tikroviškas, realistiškas, autorių sumanymu jame nėra miesto apraiškų ir civilizacijos pasiekimų – tai ko pasiilgome, kas visada yra žmogui artima. Piešiniuose dažnas atpažįsta matytus savo kaimo, aplankytos gamtos vaizdus.


Knygelėms parinktas storesnis popierius, stipresni viršeliai, kad ne taip paprasta būtų ją plėšyti ar lankstyti. Knygeles galima palikti broliukui, sesutei ar vaikų vaikams, nes tai, kas pavaizduota, nesensta ir nekeičia savybių.


Knygelės "Mikas ir Marė uogauja" gale augalų piešiniai sudėti į rodyklę, kurioje surašyti lietuviški ir lotyniški jų pavadinimai. Supažindinama su 12 Lietuvos uogų.


Visos serijos knygutės:

Mikas ir Marė uogauja (serija "Į gamtą!")

Mikas ir Marė renka gėles (serija "Į gamtą!")

Mikas ir Marė grožisi medžiais (serija "Į gamtą")

Mikas ir Marė grybauja (serija "Į gamtą")

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu