0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mikė Pūkuotukas. Audioknyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 4.34 SoldOut

Knygos "Mikė Pūkuotukas. Audioknyga" aprašymas

Tai nauja knygelių su kompaktiniais diskais serija. Šios pasakos galėsite klausytis , skaityti ir grožetis paveiksleliais. Klausytis kompaktinio disko vaikai gales ir vieni. Apie Mikės Pūkuotuko nuotykius pasakoja IIona Balsytė.Parašykite atsiliepimą apie "Mikė Pūkuotukas. Audioknyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Mikė Pūkuotukas. Audioknyga", kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga "Mikė Pūkuotukas. Audioknyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mikė Pūkuotukas. Audioknyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mikė Pūkuotukas. Audioknyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mikė Pūkuotukas. Audioknyga" perkama kartu