0

Mikė Pūkuotukas. Audioknyga

Informacija

Mikė Pūkuotukas. Audioknyga

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 14x14, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094144356

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mikė Pūkuotukas. Audioknyga" aprašymas
Tai nauja knygelių su kompaktiniais diskais serija. Šios pasakos galėsite klausytis , skaityti ir grožetis paveiksleliais. Klausytis kompaktinio disko vaikai gales ir vieni. Apie Mikės Pūkuotuko nuotykius pasakoja IIona Balsytė.

Parašykite atsiliepimą apie "Mikė Pūkuotukas. Audioknyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mikė Pūkuotukas. Audioknyga, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Mikė Pūkuotukas. Audioknyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mikė Pūkuotukas. Audioknyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mikė Pūkuotukas. Audioknyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mikė Pūkuotukas. Audioknyga" perkama kartu