0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mikė Pūkuotukas. Kadaise gyveno meškiukas: kaip viskas prasidėjo…

Kaina: 13,29 €
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-30 13.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mikė Pūkuotukas. Kadaise gyveno meškiukas: kaip viskas prasidėjo…" aprašymas

Jane Riordan „Mikė Pūkuotukas. Kadaise gyveno meškiukas“ skirta vaikams nuo 5 metų.

Ar pažįsti Kristoferį Robiną, Mikę Pūkuotuką, Nulėpausį, Tigrą ir Paršelį?

Vadinasi, jau esi buvęs Šimtamylėje girioje ir nuotykiavęs su jais drauge. Smagios jų istorijos atgimsta naujoje knygoje. Ji nukelia skaitytoją į pradžių pradžią, kai Mikė dar sėdėjo didžiulėje Harrods parduotuvėje ir laukė, kol jį kas nors nupirks. Ir štai vieną dieną jis pateko į šaunaus mažo berniuko Kristoferio rankas. Netrukus jo namuose atsirado ir Nulėpausis, Paršelis ir visi kiti Šimtamylės girios gyventojai.

Knygoje apie jau žinomus ir pamiltus personažus rasite dešimt istorijų: kailiniuotą istoriją iš Londono zoologijos sodo, aukštai kylančią istoriją iš Londono gamtos istorijos muziejaus ir mažytę istoriją apie pelytę, gyvenančią vaikų kambaryje... Ši knygelė apie pradžių pradžią pakvies į jaunojo Kristoferio Robino pasaulį, kuriame statomos slėptuvės, ieškoma lobių, niūniuojamos linksmos dainelės ir visur pilna medaus!

Knyga, įkvėpta A. A. Milne’o ir E. H. Shepardo kūrybos.

„Kadaise gyveno meškiukas“

• gausiai iliustruota;
• žadina fantaziją ir ugdo kūrybiškumą;
• lavina humoro jausmą;
• joje daug subtiliai juokingo, žaismingo ir išmintingo humoro;
• tai knyga apie beribę vaiko vaizduotę ir smagius žaidimus su mėgstamiausiais žaislais;
• vaikų literatūros klasika tapusio A. A. Milne’o kūrinio „Pūkuotuko pasaulis“ priešistorė.

Jane Riordan niekada nemanė, kad taps rašytoja, nes jos, kaip ir Mikės, gramatikos žinios nebuvo pačios geriausios. Dabar ji gyvena Londone ir augina du berniukus, kuriems gramatika sekasi kur kas geriau, o pati Jane vaikams jau yra parašiusi daug knygų, pavyzdžiui: Winnie-the-Pooh Goes to London („Mikė Pūkuotukas keliauja į Londoną“) ir A Pudding for Christmas („Pudingas Kalėdoms“).

Markas Burgessas jau daugiau kaip dvidešimt metų iliustruoja knygas vaikams. Jis nuspalvino E. H. Shepardo iliustracijas garsiosiose A. A. Milne’o poezijos knygose vaikams When We Were Very Young („Kai buvom jauni“) ir Now We Are Six („Kai buvom šešerių“). Kai nepaišo, Markas mėgsta skaityti, sodininkauti, eiti pasivaikščioti girelėje netoli namų ir ieškoti, kur dar galėtų jo katinas jaukiai nusnūsti.

A. A. Milne’as gimė Londone 1882 m. Rašytojo karjerą pradėjo dirbdamas redaktoriumi žurnale Granta, taip pat buvo Punch redaktoriaus padėjėju, vėliau pradėjo rašyti pjeses ir eilėraščius. Jis sukūrė Mikės Pūkuotuko, Paršelio, Nulėpausio, Tigro, Kengo ir Riuko personažus įkvėptas tikrų sūnaus Kristoferio Robino žaisliukų. Mikė Pūkuotukas pirmą kartą pasirodė 1925-aisiais per Londono vakarines žinias. Kitais metais „Mikės Pūkuotuko“ istorija buvo išspausdinta ir iškart sulaukė milžiniškos sėkmės. Ne prasčiau pasisekė ir „Trobelei Pūkuotynėje“, išleistai 1928 m. Nuo tada Mikė Pūkuotukas žinomas kone visame pasaulyje – A. A. Milne istorijos išverstos į septyniasdešimt dvi kalbas.

E. H. Shepardas gimė Londone 1879 m. Laimėjęs stipendiją studijavo Karališkosios akademijos mokykloje, vėliau dirbo žurnale Punch komiksų kūrėju ir iliustruotoju. Jo pieštos šmaikščios ir mielos Mikės Pūkuotuko ir jo draugų Šimtamylėje girioje iliustracijos tapo neatskiriama šių istorijų dalimi ir savotiška dailės klasika.


 • Pavadinimas originalo kalba: Winie-the-Pooh. Once there was a bear
 • Autorius: Jane Riordan
 • Iliustratorius: Mark Burgess
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2022
 • Knygos puslapių skaičius: 128
 • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090152089
 • Vertėjas: Vaiva Būgaitė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Mikė Pūkuotukas. Kadaise gyveno meškiukas: kaip viskas prasidėjo…"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mikė Pūkuotukas. Kadaise gyveno meškiukas: kaip viskas prasidėjo…", kurį pristato Jane Riordan. Siūlome ne tik išsamų "Mikė Pūkuotukas. Kadaise gyveno meškiukas: kaip viskas prasidėjo…" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jane Riordan. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mikė Pūkuotukas. Kadaise gyveno meškiukas: kaip viskas prasidėjo…". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mikė Pūkuotukas. Kadaise gyveno meškiukas: kaip viskas prasidėjo…" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mikė Pūkuotukas. Kadaise gyveno meškiukas: kaip viskas prasidėjo…" perkama kartu