-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 25NUOLAIDA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mikė Pūkuotukas. Spalvinimo knyga (su lipdukais)

Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 0,50 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mikė Pūkuotukas. Spalvinimo knyga (su lipdukais)" aprašymas

Kartu su Mike Pūkuotuku ir jo draugais patirk smagiausių nuotykių Šimtamylėje girioje. Susirask mėgstamiausius pieštukus ir nuspalvink šaunius paveikslėlius.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090506813

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mikė Pūkuotukas. Spalvinimo knyga (su lipdukais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Spalvinimo knygos pagal filmus

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mikė Pūkuotukas. Spalvinimo knyga (su lipdukais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Mikė Pūkuotukas. Spalvinimo knyga (su lipdukais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mikė Pūkuotukas. Spalvinimo knyga (su lipdukais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mikė Pūkuotukas. Spalvinimo knyga (su lipdukais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mikė Pūkuotukas. Spalvinimo knyga (su lipdukais)" perkama kartu