⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mikelandželas. Gyvenimas ir kūryba. 500 iliustracijų

Kaina: 35,39 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 35.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mikelandželas. Gyvenimas ir kūryba. 500 iliustracijų" aprašymas

Viena svarbiausių Italijos Renesanso asmenybių Mikelandželas Buonarotis buvo skulptorius, tapytojas ir architektas, kurio unikali meistrystė atsiskleidė nesulaukus nė trisdešimties, kai buvo sukurta stulbinamo grožio marmurinė skulptūra „Pieta“ Romoje ir milžiniška Dovydo statula Florencijoje. Ant skliautuotų Vatikano Siksto koplyčios lubų jo nutapytos freskos šį išskirtinį talentą tik patvirtino. Amžininkai Mikelandželą vadino genijumi, o šio titulo jis tikrai nusipelnė.

Pirmojoje knygos dalyje autorė aptaria nepaprastai įdomią Mikelandželo gyvenimo istoriją, pasakodama apie jo šeimą, draugus, mecenatus, užsakymus. Gimęs netoli Florencijos 1475 m., jis brendo naujų architektūros, tapybos ir skulptūros formų apsuptyje. Mikelandželas, įkvėptas tokių didžių menininkų kaip Bruneleskis, Mazačas ir Donatelas, sugebėjo įveikti šeimos pasipriešinimą ir atkakliai siekė tapti skulptoriumi.

Amžininkai Mikelandželą vadino dieviškuoju ir juo žavėjosi ne veltui – jis suvaidino milžinišką vaidmenį formuojantis manierizmui, iš karto itin pamėgtam menininkų, kuriems Renesanso darnos idealai ir su šia meno srove siejamas natūralizmas padarė didelę įtaką bei kėlė norą į jį reaguoti. Smulkiai nagrinėdama Mikelandželo gyvenimą, pasitelkdama informatyvias ir įkvepiančias iliustracijas, autorė aiškiai ir išsamiai išdėsto, kas jam padarė didžiausią įtaką ir ko pavyko pasiekti.

Antroji knygos dalis – tai daugiau negu 200 jo skulptūros, tapybos ir architektūros kūrinių, taip pat daugybės jo sukurtų parengiamųjų eskizų reprodukcijų albumas. Prie kiekvienos iliustracijos pateikiama autorės analizė ir vertinimas.

Ši ypatinga Rosalind Ormiston knyga „Mikelandželas. Gyvenimas ir kūryba 500 iliustracijų“ skirta visiems, trokštantiems daugiau sužinoti apie kerintį menininką Mikelandželą ir pamatyti jo nuostabiausius kūrinius viename puikiai iliustruotame leidinyje. Serijoje apie garsius menininkus taip pat rasite: „Leonardas da Vinčis. Gyvenimas ir kūryba 500 iliustracijų“ (R. Ormiston), „Van Gogas. Gyvenimas ir kūryba 500 paveikslų“ ir „Gogenas. Gyvenimas ir kūryba 500 iliustracijų“.


  • Autorius: Rosalind Ormiston
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 23x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955269939

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mikelandželas. Gyvenimas ir kūryba. 500 iliustracijų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie muziką, meną, architektūrą

Rosalind Ormiston pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mikelandželas. Gyvenimas ir kūryba. 500 iliustracijų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mikelandželas. Gyvenimas ir kūryba. 500 iliustracijų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mikelandželas. Gyvenimas ir kūryba. 500 iliustracijų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mikelandželas. Gyvenimas ir kūryba. 500 iliustracijų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rosalind Ormiston tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mikelandželas. Gyvenimas ir kūryba. 500 iliustracijų" perkama kartu