⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mikrobiologija: teorija ir praktika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 6.34 SoldOut

Knygos "Mikrobiologija: teorija ir praktika" aprašymas

Mokomoji knyga skirta Šiaulių valstybinės kolegijos aplinkos apsaugos specialybės studentams, studijuojantiems mikrobiologijos programą. Leidinyje pateikiama mikrobiologijos teorija ir praktika - laboratoriniai darbai, kuriuose pateikiami pagrindiniai aplinkos mikroorganizmų tyrimo metodai, preparatų paruošimo, auginimo laboratorinėmis sąlygomis būdai ir mikroorganizmų tyrimai, naudojant mikrobiologinę laboratorinę įrangą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mikrobiologija: teorija ir praktika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biologijos knygos

Violeta Petraškienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mikrobiologija: teorija ir praktika", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mikrobiologija: teorija ir praktika" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mikrobiologija: teorija ir praktika" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mikrobiologija: teorija ir praktika"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Violeta Petraškienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mikrobiologija: teorija ir praktika" perkama kartu