0

Mikrobiologijos laboratoriniai darbai

Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 4,67 €*
Sutaupote: 0.18 € (4%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mikrobiologijos laboratoriniai darbai

  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • ISBN ar kodas: 9789955880783

2020-11-30 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mikrobiologijos laboratoriniai darbai" aprašymas

Metodinėje priemonėje apžvelgiami pagrindiniai (standartiniai) reikalavimai mikrobiologinės laboratorijos patalpoms, įrangai bei mikrobiologinių tyrimų atlikimo esminiai principai; analizuojami pagrindiniai mikrobiologiniai tyrimo metodai - mikroskopavimas ir mikroorganizmų kultivavimas mitybinėse terpėse. Pateikiama medžiaga apie įrangos ir priemonių paruošimą, kai kuriuos mikroorganizmų preparatų ruošimo bei dažymo būdus ir jų panaudojimą, mikroorganizmų kolonijų skaičiavimo lėkštelėse metodo esminius principus. Atlikę aprašytus laboratorinius darbus, studentai mokės imti tiriamosios medžiagos mėginius, juos paruošti mikrobiologinei analizei, pasirinkti tinkamą tyrimo metodą, daryti mikroorganizmų preparatus ir juos analizuoti, paruošti įrangą ir priemones, atlikti sėjimus į mitybines terpes bei vertinti gautus rezultatus, o, tuo pačiu, ir aplinkos kokybę, kadangi pagrindiniai tiriamieji objektai yra įprastinė gyvenamoji aplinka ? oras, vanduo, dirvožemis ir maisto produktai. Autorės metodinėje priemonėje pateikia nemažai teorinės medžiagos, nes jų patirtis rodo, kad toks platesnis laboratorinių darbų aprašymas palengvina tiek studento, tiek dėstytojo darbą. Orientaciniai klausimai laboratorinių darbų gynimui padės studentams geriau pasiruošti laboratorinių darbų atlikimui ir jų gynimui.
Vertinant laboratorinių darbų atlikimą, autorės siūlo atkreipti dėmesį ir į studentų drausmingumą, tvarkingumą bei kruopštumą - be šių savybių bet koks tiriamasis darbas bus pasmerktas. Svarbu ne tik gerai atlikti darbą, bet ir įprasti švariai išplauti naudotus indus, sutvarkyti darbo vietą.

Parašykite atsiliepimą apie "Mikrobiologijos laboratoriniai darbai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mikrobiologijos laboratoriniai darbai, kurią skaitytojams dovanoja Palmira Ciplijauskienė, Alė Kučinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Palmira Ciplijauskienė, Alė Kučinskienė su knyga Mikrobiologijos laboratoriniai darbai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mikrobiologijos laboratoriniai darbai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Palmira Ciplijauskienė, Alė Kučinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mikrobiologijos laboratoriniai darbai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mikrobiologijos laboratoriniai darbai" perkama kartu