Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Mikrobiologijos laboratoriniai darbai

Kaina: 7,70 €
Kaina su kodu: 6,93 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 7.695 InStock
Į krepšelį 6,93 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Mikrobiologijos laboratoriniai darbai“ aprašymas

Metodinėje priemonėje „Mikrobiologijos laboratoriniai darbai“ apžvelgiami pagrindiniai (standartiniai) reikalavimai mikrobiologinės laboratorijos patalpoms, įrangai bei mikrobiologinių tyrimų atlikimo esminiai principai; analizuojami pagrindiniai mikrobiologiniai tyrimo metodai - mikroskopavimas ir mikroorganizmų kultivavimas mitybinėse terpėse. Pateikiama medžiaga apie įrangos ir priemonių paruošimą, kai kuriuos mikroorganizmų preparatų ruošimo bei dažymo būdus ir jų panaudojimą, mikroorganizmų kolonijų skaičiavimo lėkštelėse metodo esminius principus. Atlikę aprašytus laboratorinius darbus, studentai mokės imti tiriamosios medžiagos mėginius, juos paruošti mikrobiologinei analizei, pasirinkti tinkamą tyrimo metodą, daryti mikroorganizmų preparatus ir juos analizuoti, paruošti įrangą ir priemones, atlikti sėjimus į mitybines terpes bei vertinti gautus rezultatus, o, tuo pačiu, ir aplinkos kokybę, kadangi pagrindiniai tiriamieji objektai yra įprastinė gyvenamoji aplinka - oras, vanduo, dirvožemis ir maisto produktai.

Autorės metodinėje priemonėje „Mikrobiologijos laboratoriniai darbai“ pateikia nemažai teorinės medžiagos, nes jų patirtis rodo, kad toks platesnis laboratorinių darbų aprašymas palengvina tiek studento, tiek dėstytojo darbą. Orientaciniai klausimai laboratorinių darbų gynimui padės studentams geriau pasiruošti laboratorinių darbų atlikimui ir jų gynimui.

Vertinant laboratorinių darbų atlikimą, autorės siūlo atkreipti dėmesį ir į studentų drausmingumą, tvarkingumą bei kruopštumą - be šių savybių bet koks tiriamasis darbas bus pasmerktas. Svarbu ne tik gerai atlikti darbą, bet ir įprasti švariai išplauti naudotus indus, sutvarkyti darbo vietą.Parašykite atsiliepimą apie „Mikrobiologijos laboratoriniai darbai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biologijos knygos

Palmira Ciplijauskienė, Alė Kučinskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Mikrobiologijos laboratoriniai darbai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Mikrobiologijos laboratoriniai darbai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Mikrobiologijos laboratoriniai darbai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Mikrobiologijos laboratoriniai darbai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Palmira Ciplijauskienė, Alė Kučinskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Mikrobiologijos laboratoriniai darbai“ perkama kartu