⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mikroelektronikos grandinių projektavimas

Kaina: 23,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 23.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mikroelektronikos grandinių projektavimas" aprašymas

Langas į mikroelektronikos projektuotojo kasdienybę.

Mikroelektronika, kaip neatsiejama šiuolaikinių technologijų dalis, visuomet kėlė didelį susidomėjimą tarp jaunimo. Ypač motyvuojantis veiksnys - galimybė būti kūrėjais, pritaikant jgytas žinias naujoms sistemoms projektuoti.
Į lietuvių kalbą išverstame JAV profesorių R. Jaegerio ir T. Blalocko vadovėlyje "Mikroekonomikos grandinių projektavimas" „Microelectronic Circuit Design" harmoningai pateikiamos fundamentinės žinios apie kietojo kūno fiziką ir analogines mikroelektronines grandines. Nuo pirmųjų knygos skyrių išsamiai nagrinėjami gausūs projektavimo uždavinių sprendimo pavyzdžiai, vaizdžiai parodantys praktinę inžinieriaus darbo pusę.
Taigi R. Jaegerio ir T. Blalocko knygoje medžiaga dėstoma kitaip nei daugelyje kitų panašaus pobūdžio vadovėlių, autoriai siekia kuo anksčiau supažindinti skaitytoją su kūrybiniu projektavimo procesu ir taip sudaryti sąlygas iš karto taikyti savo žinias praktikoje. Tokia pažintis turėtų gerokai padidinti studentų entuziazmą ir domėjimąsi savo pasirinkta specialybe.
Net jei ir skaitytojui veikiausiai neteks kada nors projektuoti pačių analoginių integrinių grandynų, jam tikrai pravers išmanyti jų vidinę struktūrą. Tai padės išvengti daugelio problemų, susijusių su efektyviu ir patikimu analoginių integrinių grandynų taikymu dinaminėse sistemose, kurias būsimajam inžinieriui teks projektuoti ateityje.

Rengdami šį vadovėlį "Mikroekonomikos grandinių projektavimas", autoriai rėmėsi didele savo pramonine patirtimi, įgyta projektuojant tiksliąsias analogines bei skaitmenines grandines, taip pat daugelį metų dėstant tai Auburno ir Virdžinijos universitetuose (JAV).

Kuo gi ypatingas šis vadovėlis "Mikroekonomikos grandinių projektavimas"?
• Kiekvienas vadovėlio skyrius pradedamas jdomia ir jkvepiančia in-formacija apie svarbiausius istorinius jvykius elektronikos pasaulyje.
• Skaitytojo akj taip pat turėtų patraukti unikalūs skirsniai „Elektronikos taikymas". Ten pateikta informacija apie tarptautinę organizaciją IEEE ir svarų jos indėlj j elektronikos pramonės pažangą, populiariojo programų paketo ŠPICE kūrimo istoriją, moderniuosius kūno jutiklių tinklus ir pažangiąją jungtinių MOP darinių technologiją.
• Vadovėlis gausiai iliustruotas grandinių projektavimo pavyzdžiais, kuriuose išlaikomas vientisas griežtai struktūrizuotas uždavinių sprendimo stilius.
• Inžinieriaus patirtj jau turinčiam specialistui ypač turėtų patikti svar-biausių vadovėlio teiginių, kuriuos tikrai būtų pravartu išmokti atmintinai kiekvienam projektuojančiam grandines, santrauka. Ši itin glausta informacija pateikiama specialiuose skirsniuose „Projektuotojo dėmesiui".
• Vadovėlis originalo kalba turi atskirą interneto svetainę, kurioje skaitytojas ras papildomų resursų, laikytinų sudėtine knygos dalimi.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mikroelektronikos grandinių projektavimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Elektros ir elektronikos inžinerijos knygos

Richard C. Jaeger, Travis N. Blalock pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mikroelektronikos grandinių projektavimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mikroelektronikos grandinių projektavimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mikroelektronikos grandinių projektavimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mikroelektronikos grandinių projektavimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Richard C. Jaeger, Travis N. Blalock tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mikroelektronikos grandinių projektavimas" perkama kartu