-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Milijonieriaus patarimai

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,92 €
Kaina su kodu: 13,42 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2007-12-19 tomas

idomi


2024-07-31 14.915 InStock
Į krepšelį 13,42 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Milijonieriaus patarimai“ aprašymas

Kalbant apie galimą sėkmę, yra didžiulis skirtumas tarp to, ko gali išmokyti mokyklinės teorijos, ir to, kokių įgūdžių ir strategijų moko žmogus, pats uždirbęs dešimtis milijonų dolerių.

Verslas Stivenui Skotui nesisekė tol, kol jam patarinėti nepradėjo milijonierius. Vadovaudamasis iš savo patarėjo išmoktomis strategijomis, Stivenas tapo verslininku multimilijonieriumi, kartu su partneriais įkūrusiu per tuziną bendrovių su milijardinėmis apyvartomis. Dabar jis žingsnis po žingsnio atskleis skaitytojams savo pagrindines strategijas, padėjusias jam ir daugeliui kitų savo neįgyvendinamas svajones paversti tikrove.

„Susipažinkite su jūsų patarėju ir galinga priemone nepaprastai sėkmei pasiekti. Ar kada susimąstėte, kodėl savo svajones įgyvendina ne dauguma žmonių, o tik vienetai? Aš mokiausi su Stivenu Spilbergu (Steven Spielberg). Mes sėdėjome šalia beveik per kiekvienas futbolo rungtynes – jis grojo orkestre, o aš priklausiau šokėjų su vėliavomis grupei. Jis labai gerai grojo klarnetu, todėl galvojau, kad bus muzikantas. Tačiau jis svajojo tapti filmų režisieriumi. Mėgėjiškus filmus jis kūrė nuo šeštos klasės. Tai buvo jo tikroji aistra. Deja, jis nebuvo geras studentas, todėl jo prašymai priimti į Kalifornijos Los Andželo universiteto ir Pietų Kalifornijos universiteto kinematografijos mokyklas buvo atmesti. Gimnazijoje jo pažymių vidurkis buvo truputį blogesnis nei patenkinamas (visą semestrą), o mano vidurkis buvo truputį aukštesnis nei labai geras. Aš baigiau koledžą ir gavau akademinę stipendiją, o jis koledžo nebaigė. Tačiau praėjus dešimčiai metų po mokyklos baigimo, jis buvo režisavęs daugiau nei dešimtį televizijos spektaklių ir du meninius filmus, taip pat ir to dešimtmečio populiariausiąjį. Tuo tarpu man nepasisekė aštuoniuose darbuose ir uždirbau mažiau nei pusę vidutinę algą gaunančio amerikiečio pajamų.“


  • Autorius: Steven K. Scott
  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 282
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098145670

2007-12-19

idomi

Parašykite atsiliepimą apie „Milijonieriaus patarimai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Steven K. Scott pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Milijonieriaus patarimai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Milijonieriaus patarimai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Milijonieriaus patarimai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Milijonieriaus patarimai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Steven K. Scott tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Milijonieriaus patarimai“ perkama kartu