0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Milijonierių sėkmę kuriantys įpročiai: vartai į gerovę ir klestėjimą

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-10-08


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 7.99 SoldOut

Knygos "Milijonierių sėkmę kuriantys įpročiai: vartai į gerovę ir klestėjimą" aprašymas

Amerikiečių verslininko Dean Graziosi knyga „Milijonierių sėkmę kuriantys įpročiai: vartai į gerovę ir klestėjimą“ turi vieną tikslą: nukelti jūs iš ten, kur šiuo metu esate gyvenime, į ten, kur norite būti. Šis šuolis įmanomas į savo kasdienę rutiną įtraukiant keletą sėkmę kuriančių įpročių.

Knyga „Milijonierių sėkmę kuriantys įpročiai: vartai į gerovę ir klestėjimą“ nėra apie tai, kad turėtume daugiau dėmesio skirti savo dienotvarkei. Ji yra apie tai, kad dalykus, kurie nėra naudingi mūsų ateičiai reikia pakeisti įpročiais, kurie bus kelrodė žvaigždė kelionėje į sėkmę. Ši knyga griauna sudėtingus barjerus ir siūlo paprastai įgyvendinamus receptus, kurie padės pasiekti tą turto ir gausos lygį, kurio trokštate.

Ar milijonieriai turi kitokius įpročius nei visi kiti žmonės? Žinoma, tačiau jie nėra tokie kardinaliai skirtingi, kaip visi mano. Realybė yra tokia, kad milijonieriai tik šiek tiek pakeičia savo įpročius, o tai laikui bėgant duoda puikius rezultatus. Turtuoliai įveikia visą šiuolaikinio gyvenimo triukšmą ir sudėtingumą bei nubrėžia tiesią liniją tarp to, kur jie yra dabar ir kur nori būti ateityje. Jūs galite padaryti tą patį. Laikas priimti milijonierių sėkmės įpročius.

Štai keletas turtingų žmonių sėkmę kuriančių įpročių:

Neleiskite vidiniam piktadariui savimi abejoti ir sustabdyti kelyje į sėkmę.
Pažadinkite savo vidinį superherojų ir leiskite jam ar jai perimti atsakomybę. Tai pakeis viską.
Sudarykite asmeninį sąrašą „Nedaryk to“. Turėkite vieną tikslą, kurio siekiate ir būkite pasirengęs pasakyti „Ne“ visam kitam.
Sužinokite, kaip atsiriboti nuo nesėkmių. Nesėkmės neišvengiamos, tačiau labai svarbu kaip jūs sugebate nuo jų atsitraukti.
Norėdami iš tikrųjų tapti pranašesni pardavimų srityje, išmokite suprasti žmones ir į juos įsijausti. Tai yra raktas į jūsų sėkmę.
Būkite laimingi, nesvarbu, kas nutiktų. Daugelis žmonių mano, kad jei pasiseks, tai laimė seks iš paskos. Tai ne visada tiesa. Nepamirškit savo laimės.
Mokymąsi paverskite savo įpročiu. Ir supraskite, kad mokytis sėkmės įpročių yra puiku, tačiau juo taikyti yra dar geriau! Eikit ir darykit.
Didžiausias sėkmės įprotis yra žinios bei suvokimas, kaip galėtume tapti produktyvesniais. Suraskite būdą!

Amerikietis Dean Graziosi yra investuotojas, verslininkas ir sėkmės treneris. Jis taip pat ir patyręs nekilnojamojo turto investuotojas. Įdomu tai, kad bestselerių autorius turi disleksiją, tačiau tai nesutrukdė jam pasiekti visokeriopos sėkmės.


  • Autorius: Dean Graziosi
  • Leidėjas: Tobulėjimo projektai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098210248

2020-10-08

Parašykite atsiliepimą apie "Milijonierių sėkmę kuriantys įpročiai: vartai į gerovę ir klestėjimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Dean Graziosi parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Milijonierių sėkmę kuriantys įpročiai: vartai į gerovę ir klestėjimą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Milijonierių sėkmę kuriantys įpročiai: vartai į gerovę ir klestėjimą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Milijonierių sėkmę kuriantys įpročiai: vartai į gerovę ir klestėjimą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Milijonierių sėkmę kuriantys įpročiai: vartai į gerovę ir klestėjimą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dean Graziosi tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Milijonierių sėkmę kuriantys įpročiai: vartai į gerovę ir klestėjimą" perkama kartu