Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Milžino paunksmė (Mokinio skaitiniai)

2.3
(9 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 3,69 €
Kaina su kodu: 3,32 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2010-12-13 lile

man labai patiko:} nes domiuosi lietuvos istorija, labai greit perskaiciau;p


2024-07-31 3.69 InStock
Į krepšelį 3,32 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Milžino paunksmė (Mokinio skaitiniai)“ aprašymas

Balys Sruoga – rašytojas, geriausiai žinomas dėl savo kūrinio „Dievų miškas“, kuriame pasitelkdamas juodąjį humorą ir ironiją aprašė savo patirtį koncentracijos stovykloje. Tačiau tai yra ne vienintelė rašytojo knyga. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į istorinę dramą „Milžino paunksmė (Mokinio skaitiniai)“.

Balys Sruoga dramą „Milžino paunksmė“ parašė kunigaikščio Vytauto garbei. Kūrinį sudaro trys veiksmai ir devyni paveikslai. Ši drama paremta tikrais istoriniais įvykiais. Autorius pasistengė pabrėžti Vytauto asmenybės didybę bei jo reikšmę Lietuvos istorijai. Visgi, kūrinys nėra pompastiškas.

Knygos „Milžino paunksmė (Mokinio skaitiniai)“ Vytautas yra mūsų gyventojų dvasios stiprybės simbolis. Nors šis veikėjas tiesiogiai nevaizduojamas, tačiau sukuriamas per kitų personažų veiksmus, pokalbius ir mintis. Vytautas – milžinas paunksmėje, kurioje persipina Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės bei Lenkijos istorija. Autorius skiria dėmesio tiek asmeninėms, tiek politinėms dramoms bei veikėjų charakteriams.

Drama „Milžino paunksmė (Mokinio skaitiniai)“ – vertingas kūrinys visiems, kurie domisi Lietuvos istorija, nevengia gilesnių temų, tokių kaip kaimynų konfliktas, aukštuomenės dorovė, intrigos dėl valdžios. Skaitydami šį kūrinį mokiniai susidarys vaizdą ne tik apie diduomenės gyvenimą, bet ir apie paprastų žmonių išgyvenimus bei požiūrį į valdžią.

Įdomu, kad autorius kunigaikštį Jogailą, kuris paprastai yra vaizduojamas kaip neigiamas personažas, parodo iš kiek netikėtos pusės. Balio Sruogos drama – įvairialypis, sudėtingas, patrauklus kūrinys, kurį be jokios abejonės verta įsigyti internetu ne tik mokiniams, bet ir visiems besidomintiems lietuvių literatūra.

Balys Sruoga (1896-1947) – lietuvių poetas, dramaturgas, rašytojas, palikęs itin ryškų pėdsaką literatūros pasaulyje. Jo knyga „Dievų miškas“ įtraukiama į visus rekomenduojamų perskaityti kūrinių sąrašus. Kiti reikšmingi Balio Sruogos darbai: eilėraščių rinkiniai „Saulė ir smiltys“ ir „Dievų takais“, taip pat dramos „Apyaušrio dalia“ ir „Milžino paunksmė“.

Trumpas aprašymas teigia, kad kūrinys nepaprastai svarbus, tad kviečiame jį pirkti online. Knygyne visada rasite įvairiausių žanrų knygų, kurių kaina itin maža. Norite apsipirkti dar pigiau? Užsukite į akcijų ir išpardavimų skiltis! Kaip išsirinkti gerą knygą? Siūlome pasidomėti apžvalgomis bei atsiliepimais. Taip pat rekomenduojame atsižvelgti į santrauką su nurodytu puslapių skaičiumi, vertėju, ištraukomis, aprašymais ir kita naudinga informacija.


  • Autorius: Balys Sruoga
  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 138
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-06-078-8

2010-12-13

man labai patiko:} nes domiuosi lietuvos istorija, labai greit perskaiciau;p

2010-03-03

Gana issami istoriniu atzvilgiu, charakteriai gerai, netgi tiksliai, atskleisti. Jei zinai LDK istorija, suprasi ir knyga.

2010-01-27

Pusėtina knyga. Daugumai nepatinka todėl, kad visą skaitymo laiką reikia gilintis į žodžius, nes šiuolaikinė literatūra visą tekstą pateikia jau \"sukramtytą\". Siužetas patiko. Trugdė skaityti tik tai, kad kūrinys eiliuota, todėl sunku viską suprast.

2008-11-08

Knyga nelabai idomi , bet apie istorija gal kam nors ir patiks.

2008-04-20

iki rytojaus turiu ja perskaityt bet paskaicius pora pirmu puslapiu pasidare taip neidomu kad nusprendziau neskaityt...

2008-02-25

leva kazkokia :]]][

2007-11-11

nemegstu istorijos,todel ir si knyga nesudomino... nesupratau net esmes :)

2007-01-16

na jo... is pradziu buvo labai neidomu... nesinorejo toliau skaityt... susidomejau tikriausiai kai liko 10psl... verta demesio tik istoriniu poziuriu...

2007-01-11

man pasirode, kad si knyga baisiai neidomi, kai perskaiciau, pasirodo nesuklydau..

Parašykite atsiliepimą apie „Milžino paunksmė (Mokinio skaitiniai)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Serija „Mokinio skaitiniai“ ir „Literatūros skaitiniai“


Dažnai su „Milžino paunksmė (Mokinio skaitiniai)“ perkama kartu