⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Minčių kryžkelėse. Mokytojos ir mokinio pokalbis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-03-28 Andrius

Knygoje susitinka dvi kartos, kurias vertina skaitytojo noras būti trečiuoju autoriumi. Gera idėja. Kuriu.


Šiuo metu neparduodama

2023-04-30 8.99 SoldOut

Knygos "Minčių kryžkelėse. Mokytojos ir mokinio pokalbis" aprašymas

Pasodinti medelį, užveisti sodą, jį auginti, laistyti, prižiūrėti - kilnu, girtina. Auginti, ugdyti, mokslinti žmogų - garbinga, prakilni, ir net reikėtų sakyti, didinga misija. Todėl mokytojo profesija turėtų būti ir labai garbinga, ir prestižinė. Deja, tenka girdėti, kad taip vis dar nėra. Žinia, ne visada, ne visur. Esama ir labai girtinų, gražių pavyzdžių.


Štai šios knygos autoriai - mokytoja Vilhelmina Urbonienė ir buvęs jos mokinys Andrejus Gaidamavičius, dabar jau suaugęs vyras, uolus gamtosaugininkas, mokslinius darbus rašantis žmogus. Abu jie vienas kitą gerbiantys, bendradarbiaujantys, artimi žmonės.


Knygoje "Minčių kryžkelėse. Mokytojos ir mokinio pokalbis" jie kalba apie mokyklą, mokymą, ugdymą, atskleisdami vieną, jų manymu, pagrindinių nūdienos švietimo bėdų. Jie teigia, kad mokytojas visada ir visur turi būti pavyzdys ir ne tik mokiniams. Deja, daugelis mokytojų negyvena ir nesielgia taip, kaip moko daryti savo ugdytinius.

„Minčių kryžkelėse" vyksta mokytojo ir mokinio diskusija. Į šį dialogą kviečiamas įsijungti skaitytojas, kuris tuomet taps ir šios knygos bendraautoriumi ir knygos sentencijų tęsėju. Taigi čia pateikiama minčių paletė, kurią kviečiame užpildyti savo išgyvenimais, patyrimais, širdies nerimu dėl mūsų vaikų ateities. Siūloma pasidalinti mintimis, pasvarstymais ir apie tai, kas devalvavo mokytojo profesiją. Dėl šios priežasties šioje knygoje palikome daugokai apytuščių tik suliniuotų puslapių, kurie skirti Jūsų, mieli skaitytojai, plunksnai.Kiti taip pat domėjosi


2021-03-28

Knygoje susitinka dvi kartos, kurias vertina skaitytojo noras būti trečiuoju autoriumi. Gera idėja. Kuriu.

2021-02-06

,,Minčių kryžkelėse" užkopiau gyvenimo kopėčiomis į savęs pažinimą. Ačiū autoriams. Stipru.

2021-02-04

Prisiliesti prie sielos gelmių savyje, pažinti sąvokos reikšmę varde, padovanoti patirtį kitam - menas.

2020-07-25

Knyga ,,Minčių kryžkelėse" paliko nepakartojamą įspūdį, nes VU diplomo proga, močiutė įteikė man šią knygą su savo įrašais. Niekada nemaniau, kad trijų autorių dermė - man. Nusipirkau naują knygą, kurią dabar pildau savo būsimai žmonai, kurią įteiksiu kartu su sužadėtuvių žiedu. Ačiū autoriams.

2019-08-06

Knyga skirta savęs įprasminimui, nes įrašius atsakymus į pačią knygą, tampi pats sau įdomus.

2019-06-22

Mama padovanojo universiteto baigimo proga šią knygą. Nustebau, kai atsivertęs knygą, radau mamos ranka parašytas mintis - atsakymus, patarimus man. ši dovana tapo neįkainojama, nes ji skirta tik man. Įsigysiu knygą sau, kurią užpildysiu jau pats. Ačiū , autoriai.

2019-03-30

Kuo daugiau palieku įrašų "Minčių kryžkelėse", tuo ji tampa vis įdomesnė, nes jau skaitau ir save. Tapkite bendraautoriais, patikėkite, verta ne tik dėl savo vaikų, bet ir dėl savęs

2019-02-17

Mokytojo ir mokinio bendrystė peraugo į mūsų šeimos augimą savęs pažinime. Atsakymų ieškome kartu.

2019-02-17

Knyga, kuri suteikė jėgų pradėti viską iš pradžių. Ačiū autoriams.

2018-12-09

Knyga, kuri verčia atrasti save savyje.

2018-12-09

Dalyvavau "Minčių kryžkelėse" knygos sutiktuvėse ir įsigijau knygą. Siūlau visiems perskaityti ir užpildyti atsakymų puslapius. Kai užpildžiau ir padovanojau savo draugui, jis irgi nusipirko šią knygą, kad atsakymus parašytų man. Dabar abu esame bendraautoriai ir mėgaujamės savo minčių galia.

2018-12-04

Norėčiau širdimi nuskenuoti knygą... Tada būčiau tikra, man minčių kryžkelėse jau nebebus baisu – širdis mokės susirasti tinkamiausią atsakymų variantą, nes tik „du dalykai pasaulyje neturi senaties termino: Meilė ir Tikėjimas, kad rytoj vėl išauš diena“.
Jeigu TAU šiandien trūksta meilės ar tikėjimo, jei Tave slegia šimtai nesibaigiančių problemų, - unikalus MEILĖS IR TIKĖJIMO žinynas TAU. Čia nerasi pateikto recepto, tačiau gausi unikalių patarimų. Tereikia tiek nedaug – TIK PERSKAITYTI.
Nuoširdžiausia padėka autoriams Vilhelminai Urbonienei ir Andrejui Gaidamavičiui. Jūs – nepakartojami.

2018-11-25

Pagarba ir padėka autoriams. Kad daugiau tokių knygų būtų, žmonės susimąstytų apie savo gyvenimo prasmę.

2018-11-25

Knyga, kuri pakeitė manąjį aš, tapau brandžiu, save priimančiu su trūkumais, kuriuos bandau keisti į gerą.

2018-09-24

Kokia nuostabi knyga! Privercianti eiti kurti, svajoti, gyventi! Knyga su kuria kalbiesi nuo pirmu eiluciu. As negalvojau, kad turiu tiek uzsleptu pomegiu ir svajoniu kurias padejo man atskleisti ir igyvendinti deka sios nuostabios knygos! "Minciu Krizkelese" knyga kuri tave atskleidzia! Si knyga turi buti pas kiekviena namuose, ji tikrai paliecia tavo siela!

2018-09-16

Gimtadienio proga tėvai padovanojo man knygą " Minčių kryžkelėse". Nemaniau, kad tai bus stalo knyga ilgam. Keletą tekstų jau moku atmintinai, tačiau skaitau kiekvieną kartą atrasdamas kitą atsakymą į man iškilusią problemą. Ačiū , autoriai jums

2018-08-03

"Minčių kryžkelėse" sutikau save, nes niekada neieškojau problemos sprendimo - tą problemą išskaidant, niekada negalvojau, kad taip įdomu pažinti save. Ačiū mokytojai Vilei ir jos mokiniui Andriui. Jo citatos "užkabina" širdį. Knygą siūlau kiekvienam, kas nori susitaikyti su savimi, šeima, darbu, kitu žmogumi.

2018-08-03

Nuoširdžiai dėkinga autoriams už galimybę atrasti save

2018-07-01

Gera knyga. Verčia susimąstyti ties kiekvienu pamąstymu, įdarbiną ne tik protą, bet ir sąžinę.

2018-06-25

"Minčių kryžkelėse" atradau save, supratau, kad skubos kelias veda į aklavietę. Šią knygą reikia skaityti, kad perskaitytum po kelis kartus. Siūlau pasinerti į trijų autorių nuotykį. Labai įdomu.

2018-06-13

Ačiū autoriams. Į mokinio mintis - mokytojos atsakas, patarimas, tai tsavianalizės kelionė per vertybių prizmę

2018-06-13

Kūrybinė idėja- įdarbinti skaitytoja - pavyko. Tai knyga, kurią gali skaityti kiekvieną dieną ir kasdien norisi atrasti kitą tiesą, nes tai gyvenimo patarimų knyga.

2018-06-12

Ačiū, nauja ir įdomi knygos struktūra. Knyga knygoje. Ačiū už mintis ir užduotis, Atsakiau į klausimus ir pajutau, kad knyga tapo dar svaresnė. Siūlau kiekvienam parašyti savo knygą
" Minčių kryžkelėse".

2018-06-04

Matyti širdimi artimo išgyvenimus ir pažinti save man padėjo ši V. Urbonienės ir A. Gaidamavičiaus " Minčių kryžkelėse" knyga. Ačiū už gyvenimo pamokas

2018-06-01

Labai tiksliai aprašyta apie šiuos nuostabius žmones ir apie knygą... Tikrai nepasigailėsite įsigiję net ir tie, kurie nelabai mėgsta skaityti :) Knyga kelrodė, padedanti GYVENTI

2018-06-01

Mokytojos ir mokinio pokalbis privertė tapti trečiuoju autoriumi. Savo įrašus šioje " Minčių kryžkelėse" knygoje ne tik saugosiu, bet ir viešinsiu, nes tapau bendraautore. Ačiū už puikią idėja - rašyti gyvenimo dienoraštį

2018-05-28

Ši knyga " Minčių kryžkelėse" . Mokytojos ir mokinio pokalbis, sugrąžino mane į jaunystę, nes tai mano mokytojos knyga. Gaila, kad ją vartau tik po visų sunkių gyvenimo išbandymų, tačiau ji padeda atrasi savyje save. Būtinai skaitykite ir atsakykite į visus klausimus...sunku

2018-05-19

Vaida Paškevičiūtė-Zigmantienė
14 val. •
Mielas Žmogau,
nepraeik pro šalį - sustok šioje "Minčių kryžkelėje". Sustok, nors prie "STOP" ženklo, nes mes jau nebegalim kitaip sustoti šiame Gyvenimo maratone... Pabandyk, tarsi loterijoje, ištraukti savo laimingą bilietą - nors vieną, iš šioje "Minčių skrynioje", esančių skyrelių! Gal, būtent čia, yra užkoduotas atsakymas Tau, į taip senai ramybės neduodantį klausimą?! O gal - tiesiog maloniai praleisi laiką...
Kaskart, kai skauda ar blaškausi, ieškodama savojo Aš, atsiverčiu šių nuostabių, ŠVIESIŲ ŽMONIŲ DIALOGĄ, ir traukiu bilietą.. IŠLOŠIAU! Ir ne vieną kartą...
Todėl, ir ESU DĖKINGA šiems ŠVIESUOLIAMS už suteiktą šansą dalyvauti jų sudėtingame, bet be galo prasmingame DIALOGE.
LINKIU, kad šią knygą į rankas paimtų ne tik tokie pusamžiai, kaip aš. Kad JA pasidomėtų dar tik bepradedantys savo Gyvenimo Kelią: kartais taip svarbu TĄ rūpimą ATSAKYMĄ gauti LAIKU!
AČIŪ, mielai, TIKRAI MOKYTOJAI- VILEI, už didžiulį norą žmoguje atrasti ŽMOGŲ!
Šventai tikiu, kad ateity šios knygos turinys bus įtrauktas į dėstomų dalykų sąrašą...

2018-05-18

Ačiū naujos knygos - gyvenimo vadovėlio " Minčių kryžkelėse" autoriams, nes perskaitęs įvadą supratau: tai knyga ne vienam vakarui...Gilu, prasminga, verčia išgyventi visą nuslėptą gyvenimą, vėl atleisti, priimti ir vertinti.

2018-05-15

Rekomenduoju kiekvienam savo asmeninėje bibliotekoje turėti šią knygą. Tai nėra tas atvejis, kai perskaitai knygą vieną kartą ir ji dulka lentynoje.. Ši knyga yra tarsi nesenstanti gyvenimo pamoka, kurią gali skaityti ne vieną ir ne du kartus, ir vis iš naujo perprasti, vis kažką kitko sau “pasiimti”, vis naujai atrasti save TEN... Ši knyga skirta kiekvienam, kas nori “pagvildenti” save, apmąstyti santykį su šalia esančiais ir su pačiu savimi, ir tiems, kas tiesiog ieško patarimo ar paguodos.. Skaitykite. Jausmas skaitant - tarsi gyvai bendrautum su autoriais. Tai labai žavu.

2018-04-17

Knyga įsiurbė kaip pelkė novelėje " Gyvenimo klampynė ir Rudnosiukas". Tai tokia gili savęs perkratos knyga, kad buvo neįmanoma atsitraukti. O dabar skaitau trečią kartą ir jau ieškau sąlyčio taškų savyje, nes rašau atsakymus į mokytojos pateiktus klausimus mums - skaitytojams. Smagu atsiversti knygą kitą dieną ir skaityti jau su savo įrašais ...puikus sumanymas . Rekomenduoju turėti kiekvienam šeimos nariui. Gyvas savistabos vadovėlis.

2018-04-17

Rekomenduoju įsigyti mokytojos ir mokinio pokalbių knygą "Minčių kryžkelėse" nes tai kažkas neįtikėtinai nauja. Nusipirkus šią knygą tapau trečiuoju autoriumi. Pirksiu dar tris, nes šeimoje esame keturiese, kad kiekvienas turėtumėm savąjąą knygą į kurią rašysime atsakymus...Labai įdomūs filosofiniai pamąstymai, savęs paieškos kelio analizė, netikėtos esė atomazgos ir, svarbiausia, neužtenka prisiliesti tik vieną kartą prie knygos, nes ji - kiekvienam suprantama savaip. Labai provokuojančios mokinio citatos, kurios įkvepia mokytoją tokiam atitarimui, kad ir pats girdi ir jauti, kad keitiesi tik į gera.

2018-04-16

Perskaičiau ir užpildžiau atsakymų belaukiančius puslapius knygoje "Minčių kryžkelėse". Supratau, kad teks skaityti šią knygą visą gyvenimą, nes kasdien gaunu atsakymą į visus klausimus. Rekomenduoju, puiki pagalbininkė kelyje į savęs suvokimą ir kaitą

Parašykite atsiliepimą apie "Minčių kryžkelėse. Mokytojos ir mokinio pokalbis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Minčių kryžkelėse. Mokytojos ir mokinio pokalbis", Andrejus Gaidamavičius, Vilhelmina Urbonienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Andrejus Gaidamavičius, Vilhelmina Urbonienė su knyga "Minčių kryžkelėse. Mokytojos ir mokinio pokalbis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Minčių kryžkelėse. Mokytojos ir mokinio pokalbis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Andrejus Gaidamavičius, Vilhelmina Urbonienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Minčių kryžkelėse. Mokytojos ir mokinio pokalbis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Minčių kryžkelėse. Mokytojos ir mokinio pokalbis" perkama kartu