⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mindaugas karalius

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-11


2022-08-31 6.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mindaugas karalius" aprašymas

Mindaugo 750 m. krikšto ir karūnavimo sukaktis iš naujo priminė šį praeities ūkanose skendintį mūsų istorijos tarpsnį. Tai buvo gera proga apmąstyti visą mindauginės epochos palikimą, suvokti jo daugiaplaniškumą.


Šioje knygoje "Mindaugas karalius" sudėtų tekstų branduolys - pranešimai, skaityti Mindaugo karaliaus temai skirtoje jubiliejinėje konferencijoje, įvykusioje 2004 metais, J. Em. Vilniaus Arkivyskupo kardinolo Audrio Juozo Bačkio iniciatyva.


Šalia darbų, nubrėžiančių platų Mindaugo gyvenimo kontekstą (Baronas, Jovaiša), novatoriškų studijų dėka leidžiama pažvelgti į asmeninį karališkosios šeimos gyvenimą (Gudavičius), suteikiama galimybė tarsi dalyvauti esminėje krikščioniškoje karūnavimo apeigoje (Ivinskis), taip atkuriant atminties kultūros LDK fragmentą - kas žinota ir kas pamiršta apie pirmąjį Lietuvos karalių.


  • Autorius: Vytautas Ališauskas
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 103
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955656562

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-11

Parašykite atsiliepimą apie "Mindaugas karalius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mindaugas karalius", Vytautas Ališauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Ališauskas su knyga "Mindaugas karalius" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mindaugas karalius" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Ališauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mindaugas karalius" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mindaugas karalius" perkama kartu