0

Mindaugo sūnus

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Mindaugo sūnus

  • Leidėjas: Tvermė
  • Išleidimo metai: 1998
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9986476208

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mindaugo sūnus" aprašymas
Apysaka apie kunigaikščio sūnų Vaišvilką, kuris kariu su žemaičių rikio Zybarto vaikais Uviu ir Gaile vestuvinėje Nalšios kunigaikščio dukters palydoje vyksta į tolimąj į Černigovą.Parašykite atsiliepimą apie "Mindaugo sūnus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mindaugo sūnus, kurį parašė Skomantas. Siūlome ne tik išsamų Mindaugo sūnus aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Skomantas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mindaugo sūnus. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mindaugo sūnus dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mindaugo sūnus" perkama kartu