0

Minecraft. 2019 metų knyga

Informacija

Minecraft. 2019 metų knyga

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 22x29, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • ISBN ar kodas: 9786090503317

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Minecraft. 2019 metų knyga" aprašymas

Visame pasaulyje populiarus žaidimas Minecraft, tapęs nauju šiuolaikinės kultūros reiškiniu, yra nuolat tobulinamas, o žaidėjų galimybės tampa beveik neišsemiamos. Susipažinti su visomis šių metų naujovėmis galite specialiame kasmetiniame leidinyje „Minecraft. 2019 metų knyga“.


Minecraft pasaulis nuolat tobulėja, plečiasi ir gražėja. Apie visas naujoves ir pasakoja „Minecraft. 2019 metų knyga“. Įdomiausi statiniai, nuotykiai ir istorijos, idėjos naujiems projektams, naudingi patarimai ir žaidimo gudrybės – šioje knygoje sužinosite apie svarbiausius žaidimo atnaujinimus, patobulinimus ir atsiveriančias dar didesnes galimybes.


Žaidimo kūrėjai turi jums ne vieną iššūkį, kurį rasite „Minecraft. 2019 metų knygoje“, o žaidimo ekspertai dalijasi savo patirtimi ir įspūdingiausiai statiniais.


Minecraft žaidimo pirminė versija pasirodė 2009 metais, jos kūrėjas buvo švedas Markus Persson. Oficiali, švedų kompanijos Mojang patobulinta versija pasirodė 2011 metais ir užkariavo viso pasaulio kompiuterinių žaidimų mėgėjų kompiuterius ir protus.

Nuo 2011 metų Minecraft žaidimo parduota apie 150 mln. kopijų, ir jis yra antras pagal perkamumą visų laikų žaidimas.

2014 metais Mojang kompaniją nusipirko Microsoft, tačiau iš esmės niekas nesikeitė ir žaidimas toliau platinamas pritaikytas įvairioms platformoms.

Nuo 2013 metų pradėtos leisti knygos apie žaidimą. Tai daugiausia patarimų knygos, metiniai leidiniai apie žaidimo naujoves, žurnalai ir plakatų knygos. Taip pat atsirado grožinės literatūros – kuriamos istorijos apie žaidimo veikėjus ir jų nuotykius.


Minecraft yra vadinamojo atvirojo pasaulio sandbox tipo žaidimas. Jis yra trimatis, tačiau čia nėra šiuolaikinės grafikos ir efektų, žaidimo esmė – jo idėja. Žaidime galima statyti ir griauti įvairių medžiagų blokus, tyrinėti aplinką, ieškoti įvairių resursų, kurti medžiagas, daiktus, statyti įvairias konstrukcijas ir kovoti su priešais.


Minecraft skirstomas į 4 režimus – išlikimo (survival), kur žaidėjas pats turi apsirūpinti ištekliais ir išgyventi; kūrybinį (creative), kuriame žaidėjas turi neišsenkančius išteklius, neribotą statymo laisvę ir gali skraidyti; negailestingąjį (hardcore), kuris panašus į išlikimo, tačiau sudėtingesnis – po mirties žaidėjas netenka savo pasaulio ir turi kurtis naują; nuotykių (adventure), kuriame žaidėjai gali naudotis tik įrankiais, o ne pačiais blokais. Taip pat yra ir nemokamas internetinis klasikinis režimas, tačiau jis nebeplėtojamas, o stiliumi yra panašus į kūrybinį režimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Minecraft. 2019 metų knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Minecraft. 2019 metų knyga, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Minecraft. 2019 metų knyga aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Minecraft. 2019 metų knyga. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Minecraft. 2019 metų knyga dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Minecraft. 2019 metų knyga" perkama kartu