0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Minecraft. Kaip naudojamas raudonakmenis (knyga su defektais)

  • Nuolaida knygai -63%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (63%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Minecraft. Kaip naudojamas raudonakmenis (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Minecraft pasaulyje raudonakmenis yra viena svarbiausių medžiagų. Šioje knygoje "Minecraft. Kaip naudojamas raudonakmenis" rasi visus atsakymus į su elektronika susijusius klausimus.

Išbertos raudonakmenio dulkės veikia kaip elektros laidininkas, pridėjus kelias paprastas dalis gali sukurti išmanųjį kompiuterį ar sudėtingą spyną. žmonių katapultą, judančių mechaninių įrenginių arba įkalinti blogiečių gaują.

Knygoje "Minecraft. Kaip naudojamas raudonakmenis" yra Mojang komandos patarimai, kurie suteiks įkvėpimo sukurti pačius įspūdingiausius statinius!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090501887-BR

Parašykite atsiliepimą apie "Minecraft. Kaip naudojamas raudonakmenis (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Minecraft. Kaip naudojamas raudonakmenis (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Minecraft. Kaip naudojamas raudonakmenis (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Minecraft. Kaip naudojamas raudonakmenis (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Minecraft. Kaip naudojamas raudonakmenis (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Minecraft. Kaip naudojamas raudonakmenis (knyga su defektais)" perkama kartu