0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Minecraft. Kaip sėkmingai ūkininkauti (knyga su defektais)

  • Nuolaida knygai -63%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (63%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Minecraft. Kaip sėkmingai ūkininkauti (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knyga „Minecraft. Kaip sėkmingai ūkininkauti“ padės tapti tikru ūkininkavimo ekspertu, kuriam jokie išgyvenimo iššūkiai nebus baisūs.

Kultiniu visame pasaulyje tapęs žaidimas „Minecraft“ nuolat atsinaujina ir stebina, tad suspėti su visomis jo naujienomis tikrai sunku, o kai ką reikia labai gerai išmanyti, norint susikurti saugų ir įdomų Minecraft pasaulį.

Minecraft skirstomas į 4 režimus – išlikimo arba išgyvenimo (survival), kur žaidėjas pats turi apsirūpinti ištekliais ir išgyventi; kūrybinį (creative), kuriame žaidėjas turi neišsenkančius išteklius, neribotą statymo laisvę ir gali skraidyti; negailestingąjį (hardcore), kuris panašus į išlikimo, tačiau sudėtingesnis – po mirties žaidėjas netenka savo pasaulio ir turi kurti naują; nuotykių (adventure), kuriame žaidėjai gali naudotis tik įrankiais, o ne pačiais blokais. Taip pat yra ir nemokamas internetinis klasikinis režimas, tačiau jis nebeplėtojamas, o stiliumi yra panašus į kūrybinį režimą.

Ūkis tiesiog būtinas žaidžiant išgyvenimo režime, nes čia reikia pasirūpinti maistu ir kitais naudingais dalykais, kuriuos galima pačiam užsiauginti ar susikurti. Ką ir kaip daryti? Kaip susikurti ūkį, kuris būtų naudingas ir neapsunkintų žaidimo? Visi atsakymai ir patarimai, kaip auginti pasėlius, kaip veisti gyvūnus ir taip pat – kaip veisti priešiškus mobus bei gamintis blokus – knygoje „Minecraft. Kaip sėkmingai ūkininkauti“.

Patarimai pateikiami tiesiai iš profesionaliausių žaidėjų ir tikrų žinovų lūpų – žaidimo Minecraft kūrėjų, kompanijos Mojang. Ekspertai atskleidžia didžiausias ūkininkavimo paslaptis ir dalijasi naudingomis užuominomis tiek pradedančiajam, tiek jau šiek tiek įgudusiam žaidėjui. Perskaitę šią knygą tikrai išmoksite savarankiškai gyventi įvairiame ir beribiame Minecraft pasaulyje.

Minecraft žaidimą sukūrė švedas Markus Persson, žaidimo pirminė versija pasirodė 2009 metais. 2011 metais buvo išleista oficiali ir švedų kompanijos Mojang jau patobulinta versija, kuri iškart užkariavo viso pasaulio kompiuterinių žaidimų mėgėjų kompiuterius ir protus.

Minecraft yra antrasis pagal perkamumą žaidimas pasaulyje, nuo 2011 metų jo parduota apie 150 mln. kopijų. Ji lenkia tik 1984 metais pasirodęs Tetris.

Nuo 2013 metų pradėtos leisti knygos apie žaidimą. Tai daugiausia patarimų knygos, metiniai leidiniai apie žaidimo naujoves, žurnalai ir plakatų knygos. Taip pat atsirado grožinės literatūros – kuriamos istorijos apie žaidimo veikėjus ir jų nuotykius.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090503126-BR

Parašykite atsiliepimą apie "Minecraft. Kaip sėkmingai ūkininkauti (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Minecraft. Kaip sėkmingai ūkininkauti (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Minecraft. Kaip sėkmingai ūkininkauti (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Minecraft. Kaip sėkmingai ūkininkauti (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Minecraft. Kaip sėkmingai ūkininkauti (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Minecraft. Kaip sėkmingai ūkininkauti (knyga su defektais)" perkama kartu