0

Minecraft. Kaip sėkmingai ūkininkauti

  • Nuolaida knygai -26%
Internetu: 5,99 €
Knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Minecraft. Kaip sėkmingai ūkininkauti

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9786090503126

2020-07-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga „Minecraft. Kaip sėkmingai ūkininkauti“ padės tapti tikru ūkininkavimo ekspertu, kuriam jokie išgyvenimo iššūkiai nebus baisūs.


Kultiniu visame pasaulyje tapęs žaidimas „Minecraft“ nuolat atsinaujina ir stebina, tad suspėti su visomis jo naujienomis tikrai sunku, o kai ką reikia labai gerai išmanyti, norint susikurti saugų ir įdomų Minecraft pasaulį.


Minecraft skirstomas į 4 režimus – išlikimo arba išgyvenimo (survival), kur žaidėjas pats turi apsirūpinti ištekliais ir išgyventi; kūrybinį (creative), kuriame žaidėjas turi neišsenkančius išteklius, neribotą statymo laisvę ir gali skraidyti; negailestingąjį (hardcore), kuris panašus į išlikimo, tačiau sudėtingesnis – po mirties žaidėjas netenka savo pasaulio ir turi kurti naują; nuotykių (adventure), kuriame žaidėjai gali naudotis tik įrankiais, o ne pačiais blokais. Taip pat yra ir nemokamas internetinis klasikinis režimas, tačiau jis nebeplėtojamas, o stiliumi yra panašus į kūrybinį režimą.


Ūkis tiesiog būtinas žaidžiant išgyvenimo režime, nes čia reikia pasirūpinti maistu ir kitais naudingais dalykais, kuriuos galima pačiam užsiauginti ar susikurti. Ką ir kaip daryti? Kaip susikurti ūkį, kuris būtų naudingas ir neapsunkintų žaidimo? Visi atsakymai ir patarimai, kaip auginti pasėlius, kaip veisti gyvūnus ir taip pat – kaip veisti priešiškus mobus bei gamintis blokus – knygoje „Minecraft. Kaip sėkmingai ūkininkauti“.


Patarimai pateikiami tiesiai iš profesionaliausių žaidėjų ir tikrų žinovų lūpų – žaidimo Minecraft kūrėjų, kompanijos Mojang. Ekspertai atskleidžia didžiausias ūkininkavimo paslaptis ir dalijasi naudingomis užuominomis tiek pradedančiajam, tiek jau šiek tiek įgudusiam žaidėjui. Perskaitę šią knygą tikrai išmoksite savarankiškai gyventi įvairiame ir beribiame Minecraft pasaulyje.


Minecraft žaidimą sukūrė švedas Markus Persson, žaidimo pirminė versija pasirodė 2009 metais. 2011 metais buvo išleista oficiali ir švedų kompanijos Mojang jau patobulinta versija, kuri iškart užkariavo viso pasaulio kompiuterinių žaidimų mėgėjų kompiuterius ir protus.

Minecraft yra antrasis pagal perkamumą žaidimas pasaulyje, nuo 2011 metų jo parduota apie 150 mln. kopijų. Ji lenkia tik 1984 metais pasirodęs Tetris.


Nuo 2013 metų pradėtos leisti knygos apie žaidimą. Tai daugiausia patarimų knygos, metiniai leidiniai apie žaidimo naujoves, žurnalai ir plakatų knygos. Taip pat atsirado grožinės literatūros – kuriamos istorijos apie žaidimo veikėjus ir jų nuotykius.


 

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu