0

Minecraft. Kaip žaisti PVP mini žaidimus

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 6,39 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1.60 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Minecraft. Kaip žaisti PVP mini žaidimus

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9786090502532

2020-10-31 6.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Minecraft. Kaip žaisti PVP mini žaidimus" aprašymas

Jei nori smagiai leisti laiką Minecraft pasaulyje, žaisk begalę PvP („žaidėjas prieš žaidėją") tipo mini žaidimų. Tau tereikia išlaisvinti vaizduotę! Ši knyga atskleis, kaip tobulinti sklandymo įgūdžius, išbandyti ginklus prieš kitus kovotojus, įrodyti, kad esi parkūro asas. Knygoje rasi daugybę įvairiausių gudrybių ir Mojang komandos patarimų, kurie padarys tave nenugalimu kovotoju!

Parašykite atsiliepimą apie "Minecraft. Kaip žaisti PVP mini žaidimus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Minecraft. Kaip žaisti PVP mini žaidimus, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Minecraft. Kaip žaisti PVP mini žaidimus aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Minecraft. Kaip žaisti PVP mini žaidimus. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Minecraft. Kaip žaisti PVP mini žaidimus dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Minecraft. Kaip žaisti PVP mini žaidimus" perkama kartu