0

Minecraft pradedantiesiems

Internetu: 8,39 €
Knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.60 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Minecraft pradedantiesiems

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 209
  • Formatas: 21x28, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9786090503904

2020-07-31 8.39 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga „Minecraft pradedantiesiems“ gali išgelbėti jums gyvybę. Tiesa, virtualioje erdvėje. Išmoksite, kaip pasistatyti pastogę, rasti išteklių, pasigaminti įrankių, ginklų ir apsisaugoti nuo monstrų. Patarimai iš tikrų Minecraft ekspertų ir netgi žaidimo kūrėjų padės geriau suprasti, kaip išgyventi ir atskleis mažas paslaptis, kurių kitaip nesužinotumėte. Knygoje „Minecraft pradedantiesiems“rasite praktinių patarimų, kaip rasti įvairių kasdien būtinų daiktų ir medžiagų, pasikloti lovą ir kasti naudingąsias iškasenas.

Esi vienas paslaptingame naujame pasaulyje, pilname slaptų pavojų. Turi vos kelias minutes susirasti maisto ir pastogę, nes netrukus sutems ir tavę ras monstrai. Ką darysi?

Žaisti Minecraft galima ir neperskaičius knygos, tačiau yra daugybė informacijos, kurios nesužinosite tiesiog žaisdami, negalėsite pasinaudoti tam tikromis galimybėmis ar slaptais patarimais. Šis žaidimas mėgstamas tiek vaikų, tiek suaugusiųjų ir dažnai lyginamas su Lego. Vis dėlto Minecraft suteikia galimybę ne tik kurti, bet dar ir tyrinėti.

Knygoje „Minecraft pradedantiesiems“ paaiškinti tam tikri žaidimo būdai ir režimai. Minecraft skirstomas į 4 režimus – išlikimo arba išgyvenimo (survival), kur žaidėjas pats turi apsirūpinti ištekliais ir išgyventi; kūrybinį (creative), kuriame žaidėjas turi neišsenkančius išteklius, neribotą statymo laisvę ir gali skraidyti; negailestingąjį (hardcore), kuris panašus į išlikimo, tačiau sudėtingesnis – po mirties žaidėjas netenka savo pasaulio ir turi kurti naują; nuotykių (adventure), kuriame žaidėjai gali naudotis tik įrankiais, o ne pačiais blokais.

Knygą „Minecraft pradedantiesiems“ galima perskaityti vienu ypu arba vis žvilgtelėti į ją žaidžiant ir pasinaudoti patarimais.

Minecraft žaidimo pirminė versija pasirodė 2009 metais, jos kūrėjas buvo švedas Markus Persson. Oficiali, švedų kompanijos Mojang patobulinta versija pasirodė 2011 metais ir užkariavo viso pasaulio kompiuterinių žaidimų mėgėjų kompiuterius ir protus.
Nuo 2011 metų Minecraft žaidimo parduota apie 150 mln. kopijų, jis yra antras pagal perkamumą visų laikų žaidimas.
2014 metais Mojang kompaniją nusipirko Microsoft, tačiau iš esmės niekas nesikeitė ir žaidimas toliau platinamas kaip pritaikytas įvairioms platformoms.
Nuo 2013 metų pradėtos leisti knygos apie žaidimą. Tai daugiausia patarimų knygos, metiniai leidiniai apie žaidimo naujoves, žurnalai ir plakatų knygos. Taip pat atsirado grožinės literatūros – kuriamos istorijos apie žaidimo veikėjus ir jų nuotykius.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu