-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SPALIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mini instrukcija. Kaip išgyventi be daktarų?

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-07-29 Viktorija

Puiki knyga, suteikianti daug žinių norint sveikatintis.Labai linkiu autorei ir toliau rašyti sveikatos temomis,nes dabartiniu laikmečiu itin svarbu žinoti teisingą informaciją apie žmogaus sveikatos išsaugojimo būdus.


2022-10-31 11.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mini instrukcija. Kaip išgyventi be daktarų?" aprašymas

Yra daugybė atvejų, kai negalime apsieiti be medikų pagalbos. Bet taip pat yra daugybė atvejų, kai galime pasveikti patys. Kaip elgsimės, priklauso nuo mūsų pasirinkimo. O rinktis galime, kai žinome."Dabar pat ryžkitės visada pasikliauti Dievo malone ir pasveiksite. Tikėkite ne vaistais, o Dievu, ne medicina, o Aukščiausiuoju. Stebiuosi, kiek daug žmonių vieninteliu išsigelbėjimu laiko tabletes ir tonizuojančius preparatus. Geriau griebkitės maldos, dvasinio darbo, kartokite Dievo vardą ir medituokite. Kaip tik tokių vitaminų jums reikia - jie padės pasveikti. Jokia tabletė nebus tokia naudinga, kaip Dievo vardo kartojimas.


Duosiu jums šventųjų pelenų - jie taip pat gydo. Esate neramūs lyg tas prie šventyklos apavą palikęs žmogus, kuris vėliau stovėdamas priešais altorių sudėjęs rankas murmėjo posmus, tačiau galvojo tik apie tai, kad kas nors nepavogtų jo batų. Ligoninė skirta tiems, kas tiki vaistais ir gydytojais. Tačiau ką vaistai ir gydytojai gali padaryti be Dievo malonės? Kada nors ligoninės iš tikrųjų nebebus reikalingos, nes visi, žengiantys dvasinio tobulėjimo ir palaimos keltu į ramybę, bus sveiki."


S
atja Sai Baba Prašanti Nilajamas, Putapartis, Andra Pradešo valstija Indija, 1965-09-26

Pratarmė

PRATARMĖ

Šios knygos atsiradimą lėmė pats gyvenimas. Kai negalit gauti reikalingos kvalifikuotos pagalbos įstaigose, kurios privalo tai daryti, tuomet belieka gydytis patiems. Ir tai, manau, geriausias sprendimas, kurį galime priimti.

Knygą rašiau netekusi paties brangiausio žmogaus savo gyvenime - mamytės. Ji mirė nuo paskirtos per didelės dozės plataus veikimo spektro penicilinų grupes antibiotikų, kurie pažeidė kaulų smegenis ir sukėlė megalobiastinę anemiją. Jai buvo tik paprastas bronchitas. O štai kuo viskas baigėsi... 12 tablečių atėmė mano mamytei gyvybę. Gydytojai buvo nė motais, kad vyresnio amžiaus žmogui išvis negalima skirti antibiotikų! Visiškas abejingumas! O juk mamytė nemirė staiga. Ji dar metus lėtai geso. Nieko nebegalėjau padaryti...

Ir tik praėjus pusantrų metų po jos išėjimo, šiek tiek nurimus netekties skausmui, supratau, kad ne vien gydytoja kalta. Ji atliko savo rolę šioje dramoje ir tiek. Buvo abejinga...


Pranašas Emanuelis: „Ar iš tikro yra vaistas nuo bot kokios ligos? Aš pasakyčiau, jog taip, jei jūs pakankamai išmintingi, kad į mirtį žiūrėtumėte kaip i vaistą.

Kūnas su begaline savo išmintimi žino, ko jam reikia pusiausvyrai šlaikyti. Jūs patys sau esate diagnozuotojai ir patys sau esate daktarai, reikia tik įsiklausyti.

Leiskite jums pasakyti, kad jeigu siela jau pasiruošusi palikti kūną, žmogus, stiprus ir sveikas atletas, gali eiti gatve, o jo širdis staiga ims ir sustos. O jei siela nepasiruošusi išeiti, kūnas išsigydys. Žmogus išgis, tik jei jis pats to panorės."


Taigi, jei norite gyventi ir būti sveiki, ši knyga jums!

Turinys

TURINYS

Pratarmė 5


I SKYRIUS. INFORMACIJA, KURIĄ BŪTINA ŽINOTI


1. METAFIZINĖS ŽINIOS

Kas lemia ligos atsiradimą? Sąmonės, pasąmonės ir proto ypatumai. Minčių, žodžių ir nusiteikimo galia / 6

Neigiamos emocijos ir stresas - pagrindinės ligų priežastys! / 16

Išsigydykime patys! / 24

Atleidimo ir atsiprašymo galia / 13

Mylėkime save / 56

Mąstymo modeliai / 67

Liga ir išgijimas  / 71

Prabuskime neįprastam gyvenimui / 76


2. NAUJOS MEDICINOS ŽINIOS

Cheminiai vaistai ir jų šalutinis poveikis / 94

Antibiotikai: daugiau žalos nei naudos / 118

Spindulinė ir cheminė terapija - mirties pagreitinimo priemonės? / 148

Skiepai: dar vienas būdas sužaloti sveikatą / 174

Būti neišprususiam medicinos srityje - pavojinga! / 223

Dar viena šokiruojanti tiesa / 252


II SKYRIUS. GEROS SVEIKATOS PAGRINDAI


1. ŠEŠI SVARBIAUSI VEIKSNIAI

Kvėpavimas / 257

Vanduo / 279

Mityba / 315

Miegas / 372

Judėjimas / 420

Saulės šviesa / 470


2. NATŪRALIOS PPRIEMONĖS SVEIKATAI PALAIKYTI IR ATKURTI

Adaptogenai / 485

Fitoadaptogenai / 491

Vaistažolės, vartojamos su adaptogenais / 521

Bičių produktai / 531

Mumijus / 570

Natūralus antibiotikai  / 577

Dumbliai / 640

Chlorofilas / 652

Poliprenolis / 658


Pabaigos žodis / 662


Naudota literatūra / 664

Rekomenduojama literatūra / 674


Kiti taip pat domėjosi


2019-07-29

Puiki knyga, suteikianti daug žinių norint sveikatintis.Labai linkiu autorei ir toliau rašyti sveikatos temomis,nes dabartiniu laikmečiu itin svarbu žinoti teisingą informaciją apie žmogaus sveikatos išsaugojimo būdus.

2018-10-04

Labai vertinga knyga. Joje pateikta daug mums svarbios informacijos. Tokios išsamios knygos nebuvo ne tik lietuvių, bet ir kitomis kalbomis. Net pas rusus neradau tokios knygos, nors jų potencialas tikrai didžiulis. Matosi, jog knyga parašyta "nuo dūšios", informacija apdorota profesionaliai ir populiariai pateikta skaitytojui. Tikrai lengva suprasti, nes visi medicininiai terminai paaiškinti. Nuoširdžiai ačiū Autorei. Linkiu parašyti dar daug tokių gerų knygų. Beje, man patinka ir ankstesnės jos knygos: "Patarimai peršalus", "Gydymas vandeniu", "Efektyvūs organizmo valymo būdai".

2018-09-29

Puikiai parašyta knyga. Tiesiog fantastiška.
Būtinai siūlau atkreipti dėmesį į netradicinį Autorinių teisų paragrafo turinį.
Ši knyga - tai naujos eros ženklas, kai gyvensime be vaistų, daktarų, autorinių teisių, Maximų ir kitų gargarų
Būtinai perskaityte knygą ir parašykite savo nuomonę. Ji man labai įdomi, tad būsių dėkingas.

2018-08-01

Ši knyga gali būti vadovėliu sveikatos išsaugojimo srityje. Joje paprastai ir aiškiai pateikta svarbi informacija apie pagrindinius dalykus: kodėl mes sergame, kaip atsiranda ligos ir kokios pagrindinės jų atsiradimo priežastys, kaip mus gydo šiuolaikinė medicina ir kokie pavojai tuomet mūsų tyko, kodėl pavojinga būti neišprususiam medicinos srityje, kokie veiksniai užtikrina gerą sveikatą, kokios yra natūralios priemonės sveikatai palaikyti ir atkurti. Tokios išsamios knygos lietuvių kalba dar nebuvo.

Parašykite atsiliepimą apie "Mini instrukcija. Kaip išgyventi be daktarų?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Dalia Petrauskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mini instrukcija. Kaip išgyventi be daktarų?", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mini instrukcija. Kaip išgyventi be daktarų?" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mini instrukcija. Kaip išgyventi be daktarų?" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mini instrukcija. Kaip išgyventi be daktarų?"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalia Petrauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mini instrukcija. Kaip išgyventi be daktarų?" perkama kartu