⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mini paskaitos apie maksi dalykus

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mini paskaitos apie maksi dalykus" aprašymas

Knygoje „Mini paskaitos apie maksi dalykus“ surinkti pamąstymai, kuriais žymus lenkų filosofas Leszek Kołakowski dalinosi to paties pavadinimo televizijos laidose. Pats autorius juokaudavo, kad laidos populiarios, nes žiūrovams per jas pavyksta neužmigti. Be to, jis nekalba apie politiką.

Visgi temos, kurias Leszek Kołakowsk liečia paskaitose, yra labai įvairios bei kasdieniškos. Knygos „Mini paskaitos apie maksi dalykus“ tekstuose kalbama apie iš pažiūros ne itin filosofinius klausimus: šlovę, keliones, skolas, prietarus, terorizmą, smurtą ar seksą. Autoriaus įžvalga ir humoro jausmas leidžia jam padaryti stebėtinus ir tikslius pastebėjimus tiek apie kasdieninį gyvenimą, tiek apie amžinus žmogaus prigimties dėsnius. Tuo pačiu filosofas garantuoja vertingų pamąstymų akimirką ir tikrą skaitymo malonumą.

Knygoje „Mini paskaitos apie maksi dalykus“ – trys serijos, kuriose autorius derina savo erudiciją ir humoro jausmą. Pirmoji serija liečia tokias temas kaip lygybė, melas, dorybė, sėkmė, neatleistina išdavystė, laisvė, prabanga, prievarta ir kt. Antroji serija kviečia diskutuoti apie Dievą, pagarbą gamtai, prietarus, jaunystę, nieko neveikimą, tautinius stereotipus ir apie tai, kas gera ir kas teisinga. Trečia ir paskutinė serija liečia atleidimą, buvimą savo paties savininku, praeitį ir ateitį, laidotuves, draugus ir priešus. Taip pat čia rasite Leszek Kołakowski spėjimus apie religijos ir filosofijos ateitį.

Esė žanro knyga nereikalauja filosofinio pasirengimo. Autorius kalba paprastai, visiems suprantama kalba, tačiau neplaukia vien tik viršutiniais problemos sluoksniais, nevengia aštresnių ir gilesnių pjūvių. Vertingas leidinys aktualus kiekvienam mąstančiam žmogui, kuris nenori pamesti aiškios minties šiame netikrų naujienų pasaulyje.

Leszek Kołakowski (1927–2009) – gerbiamas lenkų filosofas ir istorikas, geriausiai žinomas dėl kritiškos marksistinės minties analizės. Lenkijoje jis gerbiamas ne tik kaip istorikas, bet ir kaip komunizmo priešininkas. Jis įvardijamas, kaip vienas ryškiausių šiuolaikinių lenkų kultūros kūrėjų. Dėl kritikos marksizmui ir komunizmui jis 1968-tais metais buvo praktiškai ištremtas iš Lenkijos. Didžiąją karjeros dalį praleido dėstydamas Oksfordo universitete. Nepaisant tremties, filosofas buvo pagrindinis įkvėpimas devintajame dešimtmetyje Lenkijoje suklestėjusiam judėjimui, padėjusiam sužlugdyti Sovietų Sąjungą.

Iš lenkų kalbos vertė Vyturys Jarutis.

Jei trumpas aprašymas pasirodė įdomus, kviečiame knygą įsigyti internetu. Online knygyne knygos, dažniausiai, kainuoja pigiau, be to, nuolat vyksta išpardavimai ir akcijos. Plačiame asortimente rasite ir nenuspėjamų siužetų, ir patrauklių veikėjų, ir gerų patarimų. Autoriaus darbų santraukos, knygų aprašymai bei ištraukos padeda atsirinkti įdomiausias knygas. Nurodytas puslapių skaičius leidžia įvertinti apimtį. Abejojate? Pasidomėkite atsiliepimais bei apžvalgomis ir tikrai išsirinksite!Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mini paskaitos apie maksi dalykus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Leszek Kołakowski pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mini paskaitos apie maksi dalykus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mini paskaitos apie maksi dalykus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mini paskaitos apie maksi dalykus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mini paskaitos apie maksi dalykus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Leszek Kołakowski tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mini paskaitos apie maksi dalykus" perkama kartu