0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mintys

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Mintys


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.45 SoldOut
Knygos "Mintys" aprašymas
"Apie Mintis negalima papasakoti jokios nuoseklios istorijos, jų nesudėsi į jokią loginių ar priežastinių ryšių grandinę, jos išsprūsta iš bet kokios pastangos sistematizuoti ar klasifikuoti. Paradoksalus dalykas: šiaip jau Pascalis yra išskirtinai paprastas ir nesudėtingas mąstytojas — beveik nevartojantis filosofinio „žargono", suprantamas net žmogui, neturinčiam filosofinio išsilavinimo, taigi „nesunkus", bet vis dėlto „nepatogus" filosofas.(…)

Jau vien dėl savo formos Pascalio Mintys gali netikėtai pasirodyti itin šiuolaikiškos: čia kaip postmoderniame romane galima atrasti įvairiausio žanro bei stiliaus fragmentų. Ilgi samprotavimai šalia lakoniškų aforizmų; Biblijos žinovo svarstymai su daugybe citatų bei nuorodų šalia visiškai privačių, „egzistenciškų" prisipažinimų, šalia savo paties dvasinių būsenų išsakymų ar mėginimų įsijausti į kito — Kristaus — patirtus išgyvenimus, jo kančios meditacijų(…) - Nijolė Keršytė
Iš prancūzų kalbos vertė Anocetas Tamošaitis

  • Autorius: Blaise Pascal
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 1997
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 15x21cm, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-590-51-5

Parašykite atsiliepimą apie "Mintys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mintys, kurią skaitytojams dovanoja Blaise Pascal. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Blaise Pascal su knyga Mintys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mintys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Blaise Pascal. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mintys palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mintys" perkama kartu