0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Miraklis

  • Leidėjas: Kultūros barai
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9786098003093

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Miraklis" aprašymas
Vegos Vaičiūnaitės "Miraklis" su spektaklių vaizdo įrašais.

Vegos Vaičiūnaitės (1962–2004), daugialypio talento menininkės, įkurta muzikinių reginių trupė „Miraklis“ tapo unikaliu reiškiniu Lietuvos teatro istorijoje.
Į knygą "Miraklis" sudėtos muzikinių reginių recenzijos ir nuotraukos, Vegos interviu spaudai, tapybos kūrinių reprodukcijos, bendražygių ir kolegų prisiminimai atskleidžia spalvingą režisierės, scenografės, dailininkės, poetės kūrybos paveikslą.

Parašykite atsiliepimą apie "Miraklis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Miraklis, kurią skaitytojams dovanoja Vega Vaičiūnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vega Vaičiūnaitė su knyga Miraklis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Miraklis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vega Vaičiūnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Miraklis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Miraklis" perkama kartu