-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mirę irgi šoka

3.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-04-05 Robertas


2023-01-31 10.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mirę irgi šoka" aprašymas

„Mirę irgi šoka“ - tai knyga apie moterį su daugybe veidų: tvarkinga žmona ir motina, kitos moters meilužė, beprotė už sienos, keistuolė, vaikštanti į svetimų žmonių laidotuves...

Civilizacija ją prijaukina, bet lanko keisti sapnai ir vizijos. Atsidavusi erosui ir per neįprastus poelgius ji priartėja prie pavojingos ribos. Mirtis visada šalia. Gyvenimas – kita mirties pusė.

„Rašymas man yra būdas legaliai išreikšti savo vidinę tamsą, akies krašteliu žvilgtelint į anapusybę.
Gimiau ir gyvenu Vilniuje. Kiek save pamenu, mintyse visada dėliodavau tekstus, bet dažniau vis dėlto jų neužrašydavau. Dalis liko Vilniaus patiltėse, kur vienu metu mėgau vaikščioti naktimis, dalis – miškuose šalia sodybos. Nuo 2017 metų ėmiau rašyti į „Šiaurės Atėnus“. Kai nerašau, fotografuoju. Ir tekste, ir fotografijoje man įdomiausi netikėti rakursai, detalių stambūs planai.
Esu ištekėjusi, turiu tris vaikus ir tris kates.“

Eglė Frank

„Tavo baimę jie užuodžia iš tolo, todėl turi tik kelias sekundes jai nugalėti – negalima bėgti, negalima atsukti nugaros. Žiūri į vedlį ir kalbi su juo, jis turi klausyti tavęs, o visa viauksinti gauja – paklusti jam. Gauja yra minia, o minia visada yra blogis: kažkada pasiuntusi myriop nekaltą.“
Iš novelės „Aš esu Romka“

„Jos buvo susitikusios kelis kartus, tik tada moteris atrodė kitaip, dėvėjo treningą, sportinę striukę. Susipažino viename iš barų, kur rinkdavosi tokių pomėgių moterys, – landynėje su pigiu alumi ir vynu, prastais apsilaupiusiais baldais ir lipniomis grindimis. Pamena, moteris tuo metu dirbo statybose, dėl to nuolat peršaldavo inkstus, o jos rankos nuo darbo buvo sugrubusios ir šiurkščios. <...> Vėliau moteris dar ilgai jai rašė, kviesdama susitikti. Jai tiesiog neatsakydavo, o kai vienu metu laiškai nutrūko, visiškai ją užmiršo. Gal po metų gavo dar vieną – rašė susitvarkiusi gyvenimą, nebedirbanti statybose, sostinėje vairuojanti troleibusą; ir kartais tebegalvojanti apie ją. Jos troleibusų parko madona – dailiais, nuožulniais, tarsi renesansinių madonų, pečiais, kuriuos taip mėgdavo bučiuoti.“
Iš novelės „Pasimatymas“


  • Autorius: Eglė Frank
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094275142

Kiti taip pat domėjosi


2022-05-01

2022-04-11

2022-04-05

Parašykite atsiliepimą apie "Mirę irgi šoka"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mirę irgi šoka", Eglė Frank. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Eglė Frank su knyga "Mirę irgi šoka" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mirę irgi šoka" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eglė Frank. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mirę irgi šoka" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mirę irgi šoka" perkama kartu