0

Mirksnis: gebėjimas mąstyti nemąstant

5.0
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2019-10-25

Informacija

Mirksnis: gebėjimas mąstyti nemąstant

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 307
  • ISBN ar kodas: 9786094372407

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mirksnis: gebėjimas mąstyti nemąstant" aprašymas
"Mirksnis: gebėjimas mąstyti nemąstant" - tai knyga apie mąstymą nemąstant, apie akimirksniu priimamus sprendimus, nors iš tikrųjų jų priėmimas nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti.
Mirksnis iš pagrindų pakeis jūsų požiūrį į vidinį pasaulį.

Kodėl vieni vadovaujasi savo nuojauta ir laimi, o kiti vis klysta ir klumpa? Kaip iš tiesų veikia mūsų smegenys – darbe, klasėje, virtuvėje ar miegamajame? Ir kodėl dažniausiai pačių geriausių sprendimų neįmanoma paaiškinti?
Atsakymai į šiuos ir daugelį kitų klausimų – Mirksnyje, knygoje, kurioje aprašytos teorijos gali būti panaudotos efektyvesnei verslo plėtrai, prekių pardavimui skatinti ir, bene svarbiausia, žmonių elgesiui keisti.

Iš anglų kalbos vertė Marija Dalia Tručinskienė
2019-10-25

2014-04-16

Super!

2014-04-16

man labai patiko si knyga, kaip tik pamaciau ja lentynoje, is karto sugriebiau net nemascius, vat ir mirksnys, mastyti nemastant, siaip labai idomi knyga, radau joje to ko ieskojau ir negalejau sau paiskinti, tai viska paaiskino knygos autorius...

Parašykite atsiliepimą apie "Mirksnis: gebėjimas mąstyti nemąstant"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugda

Malcolm Gladwell parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Mirksnis: gebėjimas mąstyti nemąstant, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Mirksnis: gebėjimas mąstyti nemąstant aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Mirksnis: gebėjimas mąstyti nemąstant už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Mirksnis: gebėjimas mąstyti nemąstant? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Malcolm Gladwell tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Mirksnis: gebėjimas mąstyti nemąstant" perkama kartu