⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mirties angelas (knyga su defektais)

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2010-11-11 vitalija

Daugiau tokiu knygu! Sios niekada nepamirsiu!


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 3.99 SoldOut

Knygos "Mirties angelas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Bestselerio „Sinuhė egiptietis“ autorius Mika Waltari – istorinio romano žanro meistras. Jo kūrinys „Mirties angelas“ – pasakojimas apie Konstantinopolio galybę, nuosmukį ir paskutines Bizantijos imperijos dienas.

Romano veiksmas nukelia į 1453-iuosius metus, o rašytojas Mika Watari taip detaliai vaizduoja aplinką, žmonių buitį ir bendrą nuotaiką, kad nepapratai lengvai įtraukia į siužetą ir leidžia įsijausti į laikotarpį. Pagrindinis veikėjas – svetimšalis Žanas Anžė, arba Johanas Angelas. Istorinis romanas parašytas tarsi Johano dienoraštis. Jis tampa Konstantinopolio apsiausties ir žlugimo liudininku.

Turkų sultonas Mechmedas II savo antpuoliui ruošėsi gana ilgai. Tačiau Konstantinopolis vis tiek nebuvo pakankamai pasiruošęs atlaikyti apsiaustį. Pagalbos šauksmas, išsiųstas į Vakarus, nebuvo išgirstas ir Europa savo svarbiausią Rytų tašką paliko likimo valiai. Turtingas, neįveikiamas, klestintis Konstantinopolis susidūrė ant žlugimo slenksčio, o per jį nusinešė ir visą Rytų Europą, įskaitant Graikiją bei aplinkines teritorijas.

Johanas Angelas pasakoja apie pasirengimą apgulčiai ir bendras nuotaikas, kurias jis atskleidžia per pokalbius ir pavojingą savo meilės istoriją. Iš jo sužinosime, kokį vaidmenį religija atliko vietinių žmonių gyvenime. Protagonistas šioje kovoje stoja į krikščionių pusę, tačiau sena draugystė su Mechmedu II sukelia daug įdomių apmąstymų bei ginčų. Istorinis romanas „Mirties angelas“ yra naudingas visiems besidomintiems, kas iš tikrųjų nutiko Konstantinopolyje 1453-ais metais.

„Mirties angelas“ Suomijoje pirmą kartą pasirodė 1953-iais metais. Romaną įkvėpė tikras Niccolo Barbaro dienoraštis, kuriame jis aprašo Konstantinopolio puolimą.

Mika Waltari (1908–1979) – žymus suomių rašytojas, išgarsėjęs savo istoriniais romanais. Autorius buvo produktyvus ir be romanų taip pat rašė poeziją, apsakymus, kriminalines istorijas, esė, kelionių knygas ir scenarijus. Taip pat, prieš Antrąjį pasaulinį karą, jis dirbo žurnalistu, rašė laikraščiams, daug keliavo po Europą. Karo metu jis dirbo vyriausybės informaciniame centre. Pasaulyje Mika Waltari tapo žinomas dėl populiariausio savo romano „Sinuhė Egiptietis“.

Iš suomių kalbos vertė Aida Krilavičienė

Jei domitės istorija ir trumpas aprašymas patraukė akį, knygą rekomenduojame įsigyti internetu. Knygyne visada geros kainos ir platus pasirinkimas. Pigiau apsipirksite išpardavimų dienomis ar pasinaudoję akcijomis. Mes siūlome beveik visas skaitytojų apžvalgose ir atsiliepimuose puikiai įvertintas naujas knygas. Skaitykite aprašymus, santrauką, vartykite ištraukas – taip išsirinksite įdomų leidinį. Atsižvelkite į puslapių skaičių ir knygos formatą – taip žinosite, kokios apimties tikėtis. Pirkti online patogu ir greita.


  • Autorius: Mika Waltari
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665141-BR

Kiti taip pat domėjosi


2010-11-11

Daugiau tokiu knygu! Sios niekada nepamirsiu!

2009-12-02

Nuostabi knyga. Nuostabus rašytojas.Skaičiau jo daug knygų,jos nepakartojamos.

2009-03-16

Eilinis Waltari sedevras, ne eiliniam skaitovui. Nuostabus rasymo stilius.

Parašykite atsiliepimą apie "Mirties angelas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mirties angelas (knyga su defektais)", Mika Waltari. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Mika Waltari su knyga "Mirties angelas (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mirties angelas (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mika Waltari. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mirties angelas (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mirties angelas (knyga su defektais)" perkama kartu