0

Mirties glėby

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2014-01-28 jogis

Peter James niekada nenuvilia. Geras. Ir dar pabaiga su ?

Informacija

Mirties glėby

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9789955133902

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mirties glėby" aprašymas
Romanas "Mirties glėby" - "The Sunday Times" bestseleris.

Niekada nemanyk, jog tavęs nestebiu...

Braitonas, "Metropolio" viešbutis. Po svaigaus naujųjų metų pokylio žiauriai išprievartaujama į savo kambarį grįžtanti moteris. Praėjus savaitei, užpuolama kita. Nusikaltėlis pasisavina abiejų aukų batus.

Vyresnysis detektyvas gana greitai suvokia, kad nauji incidentai stebėtinai panašūs į 1997-aisiais mieste įvykdytus neišaiškintus nusikaltimus. Batžmogiu pramintas prievartautojas, kaip manoma, spėjo išžaginti keturias moteris, prieš nužudydamas penktąją auką ir dingdamas. Čia nagus prikišo mėgdžiotojas ar grįžo Batžmogis?

Vertė Bronislovas Bružas
2014-01-28

Peter James niekada nenuvilia. Geras. Ir dar pabaiga su ?

Parašykite atsiliepimą apie "Mirties glėby"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mirties glėby, kurią skaitytojams dovanoja Peter James. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Peter James su knyga Mirties glėby jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mirties glėby patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Peter James. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mirties glėby palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mirties glėby" perkama kartu