⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mirties stepė

Kaina: 4,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 4.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mirties stepė" aprašymas

"Kai sutapimų per daug nenorom imi tikėti Dievo valia... Bet pripažinti tai labai sunku."

Gabrielė - paprasta, atviros širdies, prabudusi iš dvasinio miego mergina. Jos pasaulis giedras ir ramus: mėgstamas darbas bibliotekoje, nedidelis namelis su sodu užmiestyje, šuo Juodulis, kuris ištikimai lydi šeimininkę. Ir Mirties stepė. Neįprastos energijos kupina vieta laukuose netoli namų, kur Gabrielė tarsi tiltu persikelia į dvasios pasaulį, bendrauja su Dievu. Vieną ankstyvą pavasarį ramiame Gabrielės gyvenime pradeda dėtis keisti dalykai. Viskas prasideda nuo draugės įspūdžių apie Indiją, ten sutikto ajuvedos mokytojo Ahmiro primygtinio prašymo supažindinti jį su Gabriele ir keistuolio lankytojo Aurelijaus apsilankymo bibliotekoje. Keistų sutapimų, pažinčių, potyrių virtinė nė minutei neleidžia atsikvėpti Gabrielei. Gyvenimas verčiasi aukštyn kojomis, pateikdamas vis didesnių staigmenų – žmonių ir situacijų, per kurias mergina gauna progų dar geriau pažinti save ir pasaulį, atsiverti dar platesniems dievoieškos keliams.

Dėmesį priklaustanti, nelyg vienu atsikvėpimu parašyta istorija neleidžia nuobodžiauti iki paskutinės eilutės. Ar išsipildys Gabrielės troškimas mylėti ir būti mylimai, rasti savajį žmogų? Kokios išminties jai teks pasisemti Indijos ašramuose? Kuo baigsis naujųjų bičiulių sumanymas Mirties stepėje pastatyti neįprastą statinį? Tai isorija, kurią reikia skaityti širdimi, istorija apie kiekvieną iš mūsų, ištroškusį tyros, nesavanaudiškos Meilės, ieškant atsakymų į svarbiausius būties klausimus ir neatsistebintį, kokiame tobulame Kūrejo žaidime dalyvaujame...

"Mes kaip šachmatų figūros. Mums tik reikia būti čia šiuose kūnuose. Dievas mus judina ir daro savo darbus. Nereikia sukti sau galvos , ką turi padaryti. Juk kasdien gauni nurodymus tiesiai į savo širdį. Belieka tik vykdyti."

  • Autorius: Loreta Stonkutė
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098050875

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mirties stepė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mirties stepė", Loreta Stonkutė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Loreta Stonkutė su knyga "Mirties stepė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mirties stepė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Loreta Stonkutė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mirties stepė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mirties stepė" perkama kartu