0

Mirties vasara (serija "Žaltvykslės" detektyvai)

4.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2010-09-26 Indrija

gera knyga nesigailesi perskaites

Informacija

Mirties vasara (serija "Žaltvykslės" detektyvai)

  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 998606211X

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mirties vasara (serija "Žaltvykslės" detektyvai)" aprašymas

Romaną "Mirties vasara" sudaro 6 dalys: Budelis, Auka, Liudytoja, Nusikaltimo sudėtis, Nuosprendis, Bausmė.


Galėtume sakyti, jog šis S. Japrisot, talentingo šiuolaikinio prancūzų rašytojo, kūrinys - detektyvinis romanas, nes Eliana, pagrindinė herojė, nusprendžia surasti tris niekšus ir nubausti juos mirtimi už įvykdytą kadaise nusikaltimą. Tačiau pirmiausia ši knyga vertintina kaip geras romanas, nes turi visus svarbiausius jo bruožus, taigi vingrų siužetą, intriguojančią jo užuomazgą ir nenuviliančią atomazgą, spalvingus herojus, kurių kiekvienam autoriaus leista papasakoti savo gyvenimo tarpsnį atskiroje romano dalyje.


Knyga "Mirties vasara" skiriama ir tiems, kurie skaitydami mėgsta pasukti galvą, ir tiems, kurie vertina rimtą, talentingą, meistrišką literatūrą.


Iš anglų kalbos vertė Algimanta Kryžanauskaitė

2010-09-26

gera knyga nesigailesi perskaites

2009-06-22

Labai įdomus siužetas, bet pabaiga taip ir liko neaiški.

Parašykite atsiliepimą apie "Mirties vasara (serija "Žaltvykslės" detektyvai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mirties vasara (serija "Žaltvykslės" detektyvai), kurią skaitytojams dovanoja Sebastien Japrisot. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sebastien Japrisot su knyga Mirties vasara (serija "Žaltvykslės" detektyvai) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mirties vasara (serija "Žaltvykslės" detektyvai) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sebastien Japrisot. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mirties vasara (serija "Žaltvykslės" detektyvai) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mirties vasara (serija "Žaltvykslės" detektyvai)" perkama kartu