0

Mirtini draugai

Internetu: 14,59 €
Knygyne: 16,59 €*
Sutaupote: 2.00 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Mirtini draugai

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786090137208

2020-04-30 14.59 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

„Mirtini draugai“ – pasakojimas apie mažo miestelio gyvenimą sukrėtusias žmogžudystes ir jų tyrimą.

Tauno zoologijos sode aptinkamas šiurpus radinys – atskirtos žmogaus kūno dalys. Ekspertai netrunka nustatyti aukos tapatybę. Tai - Hansas Ulrichas Paulis, vietinės mokyklos mokytojas ir užkietėjęs aplinkosaugininkas. Tai žmogus, kuriam niekas nebuvo abejingas – mokiniai juo žavėjosi dėl jo idėjų ir propaguojamo gyvenimo būdo, o suaugusieji (ypač kurių interesams jis trukdė) vertino skeptiškai ar net nekentė, nes laikė jį ramybės drumstėju. Ne vieną piktino jo nuolat viešai išsakomos radikalios pažiūros ir triukšmingas gyvenimo būdas.

Vienas iš paskutinių Pauliaus išsišokimų – jo pasipriešinimas milijonų vertės greitkelio projektui. Tačiau ar tikrai tai pakankamas motyvas nužudyti žmogų?

Bylą tiriantys detektyvai Pija Kirchhof ir Oliveris fon Bodenšteinas bandydami išsiaiškinti žmogžudystę įsipainioja į sudėtingą žmonių tarpusavio santykių tinklą – tai ir Pauliaus moksleiviai, ir draugai, ir kaimynai, ir aukščiausi miestelio politikai. Policijos pareigūnų tyrimas atskleis daugiau, nei buvo galima tikėtis...

Kai visus domina tik tomis dienomis vykstantis Pasaulio futbolo čempionatas, detektyvams bus nelengva tirti miestelį sukrėtusias žmogžudystes. Padėtį apsunkins ir tai, kad Pija Kirchhof įsipainios į romantiškus santykius – o jie, kaip žinia, gali pakenkti net profesionalui.

„Mirtini draugai“ – tai knyga visiems, kurie mėgsta paslaptis ir painius žmonių tarpusavio santykius. Tai detektyvinis pasakojimas apie mažą miestelį, kuriame daug paslapčių. Jas visas detektyvams teks ištraukti į dienos šviesą. Nedidelėje bendruomenėje, kurioje persipynę draugystė, verslo interesai ir politika, į paviršių ims kilti senos praeities nuoskaudos, kurios tik dar labiau paaštrins situaciją.

Nele Neuhaus apgalvoja kiekvieną detalę, jos pasakojimas logiškas ir įtikinantis. Detektyvai, keldami vieną hipotezę po kitos ir dėliodami bendrą paveikslą, pamažu artėja prie svarbiausio dalyko - įrodymų.

Iš vokiečių kalbos vertė Dangutė Angelina Šaduikienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu