⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mirtis iš pirmo žvilgsnio

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mirtis iš pirmo žvilgsnio" aprašymas

Apdovanojimų pelniusio rašytojo Peterio Jameso intriguojančiame kriminaliniame romane „Mirtis iš pirmo žvilgsnio“ detektyvas Rojus Greisas atskleidžia tamsiąją internetinių pažinčių pusę.

Vyriškis Londono oro uoste laukia atvykstant savo gyvenimo meilės. Kitoje Atlanto pusėje buvęs policininkas bare Ki Veste, Floridoje, laukia pasimatymo su moterimi, kuri tapo jo sielos drauge. Abu vyrai tuojau sužinos, kad neteko faktiškai visų savo turėtų pinigų, o jų mylimos moterys pasaulyje apskritai neegzistuoja.

Tą pačią savaitę Rojui Greisui tenka tirti moters Braitone savižudybę, tačiau akivaizdu, kad ten viskas nėra taip, kaip atrodo. Tebevykstant tyrimui, į jį patenka patrauklus motyvatorius. Pasirodo, jo tapatybe pasinaudota siekiant suvilioti ir apiplėšti internete vienuolika moterų. Jis tai sužino iš vienos moters, kai atsiliepęs į jos skambutį išgirsta: „Jūs manęs nepažįstat, bet aš maniausi pažįstanti jus.“

O dabar ji nebegyva.

Rojus Greisas supranta, jog tai tik ledkalnio viršūnė. Ar jam pavyks sugriauti smurtingą pasaulinę imperiją, paremtą gudriomis ir žiauriomis internetinėmis aferomis?

Nors Rojaus Greiso romanų seriją galima skaityti bet kokia tvarka, „Mirtis iš pirmo žvilgsnio“ - penkioliktasis kūrinys šioje gausiai perkamų knygų sekoje.

Be to, dabar per ITV kanalą rodomas serialas „Greisas“, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Johnas Simmas.

Peteriui Jamesui kaip lig šiol jokiam kitam Anglijos detektyvinių romanų autoriui pavyko įsigilinti į policijos darbo užkulisius, pajausti pareigūnų mintis bei nuostatas. Jo herojus Rojus Greisas gal ir nėra itin įspūdingas faras, — ir ne labiausiai nusigėręs, nutukęs ar prislėgtas, - bet tokį sutikti policijoje labiausiai tikėtina.
The Times

Skrupulingas pasiruošimas suteikia jo kūriniams nesumeluoto autentiškumo... Jamesas sugeba taip nustebinti ir viską dramatizuoti, jog galiausiai imi palaikyti policiją ir iš tiesų nežinai, ar jiems visgi pavyks prigriebti nusikaltėlius.
Sunday Express

Peteris Jamesas - vienas geriausių dabar rašančių kriminalinių knygų autorių.
Karin Slaughter

Kiekvienas Jameso kūrinys parašytas vis geriau, ir autorius tikrai nusipelnė šlovės, kurią įgijo savo pirmarūše detektyvų serija.
Independent on Sunday

Jameso, kaip detektyvinių romanų autoriaus, sėkmė nenuginčijama... Istorijos apie Rojų Greisą kone visados tampa bestseleriais, be kita ko, todėl, kad pasakojimo linija itin įtikima. Prieš rašydamas Jamesas skrupulingai ištyrinėja policijos veikimo procedūras ir taip gerai viską apie jas išmano, kad galime kone užuosti kvepiant kavą nuovados bufete - kerintis talentas.
Daily Mail

Veiksmas - nuožmus ir greitas, bet kaip ir visuose šios serijos romanuose jis laikosi ant vieno šaltakraujiško veikėjo, vyriausiojo detektyvo Greiso pečių... Nevalia praleisti.
Booklist


  • Autorius: Peter James
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094901102
  • Vertėjas: Šarūnas Šimkus
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mirtis iš pirmo žvilgsnio"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mirtis iš pirmo žvilgsnio", Peter James. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Peter James su knyga "Mirtis iš pirmo žvilgsnio" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mirtis iš pirmo žvilgsnio" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Peter James. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mirtis iš pirmo žvilgsnio" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mirtis iš pirmo žvilgsnio" perkama kartu