0

Mirtis svetimame krašte

Informacija

Mirtis svetimame krašte

  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • ISBN ar kodas: 9986-745-62-4

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mirtis svetimame krašte" aprašymas

Donna Leon, amerikietė, dirbanti anglų literatūros dėstytoja universitete netoli Venecijos, šį miestą pasirinko serijai savo romanų, kurie tapo šiuolaikinės detektyvinės literatūros pasididžiavimu.

Su meile modeliuojami komisaro Brunečio, jo aristokratės žmonos ir nenuoramų vaikų santykiai vaizduojami antrajame Donnos Leon romane, nagrinėjančiame amerikiečio kariškio žūtį Venecijoje. Brunetis atmeta nuostatą, kad seržantas Maikas Fosteris iš amerikiečių karinės bazės žuvo per paprasčiausią apiplėšimą. Jam nepriimtina, kad seržanto draugės ir vadovaujančios karininkės daktarės Peters mirtis tėra savižudybė. Jis nepasitiki įtakingo pramonininko pareiškimu apie trijų paveikslų vagystę. Brunetis ne tik prasiskverbia į žmogžudystės paslaptį, jis turi susidoroti ir su Italijos valdžios korupcija. Rašydama nešališkai ir aiškiai Donna Leon sukuria nuostabų romaną.

"Jausmingi, nepaprastai spalvingi portretai, atidus žvilgsnis į susiskaldžiusią kaukėtą visuomenę. Greičiausiai tai dėl Gvido Brunečio romanai tokie sėkmingi. Skaitytojas su malonumu seka paskui jį siauromis, vingriomis Venecijos gatvelėmis."
Der Spiegei

"Kaip ir romane „Mirtis La Fenice teatre“ Donna Leon nuvilioja mus nuo spindinčio Rialto į Venecijos darbininkų bendruomenės kvartalus. Ir vis dėlto negali pasakyti, kad autorė užmiršta miesto istoriją ir grožį; greitesniu miesto gatvių pulsu ji tik dar labiau sukursto."
New York Times

"Brunetis... jau seniai įstojo į literatūrinių klasikinių detektyvų gretas."
Evening Standard

Iš anglų kalbos vertė Jolita Parvickienė

Parašykite atsiliepimą apie "Mirtis svetimame krašte"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mirtis svetimame krašte, kurią skaitytojams dovanoja Donna Leon. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Donna Leon su knyga Mirtis svetimame krašte jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mirtis svetimame krašte patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Donna Leon. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mirtis svetimame krašte palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mirtis svetimame krašte" perkama kartu