⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mirtis - tai prabudimas. Gydytojo kelionė į pomirtinį pasaulį ir jame įgytos įžvalgos

4.5
(6 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-08-20 dalia

TIKRAI REKOMENDUOJU PERSKAITYTĖ ,NUOSTABI KNYGA.


2023-01-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mirtis - tai prabudimas. Gydytojo kelionė į pomirtinį pasaulį ir jame įgytos įžvalgos" aprašymas

Daktaras Rajiv Parti buvo sėkmingas ir pasiturintis gydytojas anesteziologas. Jo gyvenimas buvo aprūpintas ir stabilus. Gražūs į pilį panašūs namai, prabangūs automobiliai ir nuosava klinika užtikrino viską, ko reikia patogiam gyvenimui. Visą šį gerbūvį sugriovė netikėtai užklupusi liga. Prostatos vėžys net po kelių operacijų nenorėjo trauktis. Aštuntoji operacija tapo įvykiu, kuris apvertė Rajiv Parti gyvenimą aukštyn kojomis. Jis išgyveno mirtį, pateko į anapusinį pasaulį ir sugrįžo. Apie sielos kelionę į pomirtinį pasaulį palikus kūną ant operacinio stalo pasakoja autobiografinė knyga „Mirtis - tai prabudimas. Gydytojo kelionė į pomirtinį pasaulį ir jame įgytos įžvalgos“.

Anesteziologas Rajiv Parti visada buvo skeptiškas, kai kas nors kalbėdavo apie rojų ir pomirtinį gyvenimą. Medicinos mokykla jį išmokė, jog sielos neįmanoma apčiuopti ir sugauti, tad neverta dėl jos sukti galvos. Vadovaudamasis šiuo principu, jis ramiai mėgavosi gyvenimo malonumais – puikus darbas Kalifornijos ligoninėje ir spekuliacijos akcijų biržoje nepaliko laiko dvasinio gyvenimo mįslėms. Tačiau viską pakeitė 2005 m. diagnozuotas prostatos vėžys.


Aštuntą kartą guldamasis ant operacinio stalo Rajiv jautėsi įprastai: vertino anesteziologo veiksmus, šnekėjosi su personalu ir stengėsi išlikti ramus. Beužgimstantį jaudulį numalšino suleisti vaistai ir vaizdas užtemo. Tačiau staiga jis pajuto kylantis į viršų ir matantis savo operaciją iš šalies. Kaip jis pats sako, įvykus komplikacijai, gydytojo siela atsiskyrė nuo kūno. Tai, ką jis jautė ir matė prieštaravo fizikos dėsniams. „Kaip galiu kyboti? Kur mano smegenys, kuo būtent matau? Ar kvėpuoju? Kokius būdu girdžiu? Ar grįšiu į savo kūną, ar amžinai klajosiu kaip bekūnė dvasia?“


Jo būties transcendencija prasidėjo nuo kelionės į pragarą. Ten Rajiv sielą lydėjo jo miręs tėvas. Jis parodė, koks prakeiksmas skirtas Parti šeimai dėl griežto savo vaikų auklėjimo ir smurtavimo prieš juos. Rajiv suprato, kad jei nepakeis savo gyvenimo būdo, jo laukia tėvo likimas – juk abu su savo sūnumis elgėsi taip pat. Tuomet archangelai iš pragaro jį palydėjo į rojų ir jis sužinojo, kaip siekti palaimos, surasti tikrąjį pašaukimą ir išmokti mylėti.


„Mirtis - tai prabudimas. Gydytojo kelionė į pomirtinį pasaulį ir jame įgytos įžvalgos“ – tarsi Dantės Aligjerio „Dieviškoji komedija“, tačiau čia ji papasakota iš tikrųjų tai išgyvenusio žmogaus. Ypač patikima, nes tai rašo anksčiau labai skeptiškai vertinęs įvairias dvasines patirtis gydytojas. Po šios kelionės Anapilin Rajiv Parti atsisakė anesteziologo darbo, pardavė vilą ir automobilius. Dabar jis vadovauja dvasinės gerovės klinikai ir skleidžia visiems dvasinės patirties metu įgytą išmintį. Jo vaizdingas pasakojimas įkvepia žmones ieškoti savojo pašaukimo, išmokys atleisti bei mylėti – save, artimuosius ir gyvenimą.Iš anglų kalbos vertė Darius Kaunelis

  • Autorius: Rajiv Parti, Paul Perry
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094373664

Kiti taip pat domėjosi


2020-08-20

TIKRAI REKOMENDUOJU PERSKAITYTĖ ,NUOSTABI KNYGA.

2020-06-14

Tikrai verta dėmesio knyga. Ir tai nėra joks romanas.... leidykla "Eugrimas" net nespausdina grožinės literatūros. Yra informacijos anglų kalba apie autorių ir jo žmoną, vaikų odontologę. Visi knygoje minimi gydytojai ir jų moksliniai darbai taip pat realūs. Kas nori ŽINOTI, tikrai rekomanduoju įsigyti. Tai knygą, kurią perskaitęs dar ne kartą norėsi atsiversti...

2020-05-06

Labai gera knyga!!!tai knyga, gilios sielos pamastymui.

2019-02-20

Nuostabi knyga. Kas mano, kad tai romanas - klysta. Skaitykite, mąstykite. Knyga padeda žmogui keistis į gerąją pusę, perkainoti vertybes. Ne vieną tokią knygą jau perskaičiau.

2018-06-07

Skaičiau - žiauriai patiko, rekomenduoju!

2018-06-06

Sprendžiant iš ištraukos, tai yra sukurtas romanas, o ne tikri faktai.

Parašykite atsiliepimą apie "Mirtis - tai prabudimas. Gydytojo kelionė į pomirtinį pasaulį ir jame įgytos įžvalgos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Gyvenimo Anapus, reinkarnacijos knygos

Rajiv Parti, Paul Perry pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mirtis - tai prabudimas. Gydytojo kelionė į pomirtinį pasaulį ir jame įgytos įžvalgos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mirtis - tai prabudimas. Gydytojo kelionė į pomirtinį pasaulį ir jame įgytos įžvalgos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mirtis - tai prabudimas. Gydytojo kelionė į pomirtinį pasaulį ir jame įgytos įžvalgos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mirtis - tai prabudimas. Gydytojo kelionė į pomirtinį pasaulį ir jame įgytos įžvalgos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rajiv Parti, Paul Perry tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mirtis - tai prabudimas. Gydytojo kelionė į pomirtinį pasaulį ir jame įgytos įžvalgos" perkama kartu