0

Mirtis tarp žvaigždžių

4.4
(8 įvertinimai)
Internetu: 12,79 €
Knygyne: 14,69 €*
Sutaupote: 1.90 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2020-04-17 Lina

Autoės pasakojama detektyvinė istorija man patiko. Puikus laisvalaikio romanas.

Informacija

Mirtis tarp žvaigždžių

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786090140666

2020-05-31 12.79 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Naujas lietuvių autorės Jolantos Vilkevičiūtės detektyvinis romanas „Mirtis tarp žvaigždžių“ kviečia pasinerti į intriguojantį paslapčių pasaulį. Aistra, melas, įžymybės, meilė, šeimos paslaptys – viskas ko reikia geram detektyvui.

Istorija prasideda nuo priėmimo Prancūzijos ambasadoje. Gabrielė jokiu būdu nebūtų sugalvojusi jame lankytis, jei ne draugė Erika. Ši primygtinai kvietė užsukti, o Gabrielė, kas kartą žada nepasiduoti bičiulės idėjoms, bet ir vėl paklūsta. Priėmimo metu Erika elgiasi paslaptingai. Ji itin susidomi televizijos serialų žvaigdždutės palydovu. Paslaptingas vyras niekada nepasirodo žiniasklaidoje, o internete neįmanoma rasti informacijos. Erika paprašo Gabrielės pasinaudoti darbiniais ryšiais ir iškapstyti kuo daugiau žinių apie vyriškį, tiesa, nepaaiškina kodėl.

Vakaro keistenybės nesibaigia, nes Erika nusitempia draugę pas būrėją. Skepticizmo kupina Gabrielė tik varto akis ir nenori tikėti nemaloniomis pranašystėmis, visgi – nuotaika sugadinta ir dėkui likimui, kad diena jau baigėsi.

Kita rytą Gabrielė randa keletą praleistų draugės skambučių ir nutaria aplankyti Eriką. Reikia pasikalbėti ir nutraukti kvailystes. Pasiekusi draugės namus ji savo galvoje nuolat suka gero nežadančius būrėjos žodžius, o bloga nuojauta pasirodo esanti teisinga. Erika mirusi – guli miegamajame apsirėdžiusi nuotakos suknele. Kokia jos mirties priežastis? Tą išsiaiškinti turės ne tik policija, bet ir Gabrielė.

Jolanta Vilkevičiūtė savo knygoje „Mirtis tarp žvaigždžių“ sugebėjo sukurti intriguojantį ir įtemptą siužetą. Įdomūs personažai, stiprūs jausmai, daugybė klausimų ir šeimos paslaptys neleis atsikvėpti ir išlaikys skaitytojus iki paskutinio puslapio. Neįtikėtina, kiek daug dalykų slepia žmonės, ir kiek galima padaryti, kad ta tiesa neišnirtų į viešumą.

Jolanta Vilkevičiūtė Vilniaus universitete baigė teisės studijas ir ilgą laiką dirbo pagal specialybę. Vėliau ėmė dėstyti teisę net keliose mokslo įstaigose – Vytauto Didžiojo universitete, Žemės ūkio akademijoje ir Vilniaus universiteto Kauno fakultete.
Rašytoja 2005-tais metais debiutavo su detektyvu „Kleopatros brilianto paslaptis“. Knyga pasakoja apie namų šeimininkę, kuri ieškodama senelio laiško netikėtai suranda ir Kleopatros briliantą.
Po dešimties metų pasirodė knyga „Paslaptingi Petros lobiai“, kurią autorė pasirašė slapyvardžiu Sabina Šatinska. Tai taip pat intriguojantis detektyvas, apie reklamos įmonės savininkę, kuri netyčia svarbius dokumentus perduoda ne policininkui, o juo apsimetusiam nusikaltėliui.
Jolantos Vilkevičiūtės detektyvai skaitosi lengvai, autorė nestokoja humoro jausmo, sugeba sukelti intrigą ir įtraukti skaitytojus.

2020-05-02

Gaila, bet neradau nei įtempto siužeto, nei intrigos. Eilinė labai naivi istorija.

2020-04-17

Autoės pasakojama detektyvinė istorija man patiko. Puikus laisvalaikio romanas.

2020-03-21

Virginija
Puikus detektyvas. Tikrai labai patiko. Pasirodo lietuvių autoriai gali kurti taip pat įdomius ir intriguojančius detektyvus.Tikrai rekomenduoju perskaityti.

2020-03-19

Sveiki,
Mėgstu kriminalinio žanro knygas. Ši buvo įdomi tuo, kad net neįsivaizdavau kuo viskas baigsis, labai suintrigavo. Teko pusė nakties nemiegoti ir baigti skaityti knygą.
Įdomi,intriguojanti, daug žadanti.
Sėkmės autorei ir laukiam kitų knygų

2020-03-17

Esu detektyvų mėgėja ir esu jų perskaičiusi visą kalną. Lietuviškiems truputėlį stigo mano dėmesio. Dažnai lankausi knygynuose, o taip pat apsilankau ir internetinėse knygų parduotuvėse. Ši knyga patraukė mano dėmesį iš pradžių savo viršelio dizainu. Galvojau pirkti – nepirkti, bet kaip visada smalsumas nugalėjo. Perskaičiau per savaitgalį ir mano verdiktas – puiki knyga su meistriškai sukonstruota intriga, gyvais ir spalvingais herojais bei netikėta atomazga. Tikrai geras detektyvas. Autorei linkiu tolesnės kūrybinės sėkmės.

2020-03-14

Perskaičiau vienu atsikvėpimu. Labai įtraukianti knyga. Netikėta pabaiga. Tikrai rekomenduoju. Puikus detektyvas.

2020-03-01

Tikrai geras detektyvas, bet iki puikaus vertinimo man truputėlį pritrūko veiksmo.

2020-02-26

Prarijau tikrąja ta žodžio prasme per vieną dieną. Labai įtraukianti knyga. Įtampa neapleidžia nuo pirmo iki paskutinio puslapio. Pabaiga nenuspėjama. Autorė labai subtiliai piešia knygos herojų charakterius. ir kas įdomiausia - kai perskaičiau knygą iki pabaigos - vėl atsiverčiau knygos pradžią, kad perskaityti pirmą skyrių. Kuo geriausi linkėjimai autorei. Lauksime kitų detektyvų.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu