0

Mirusiojo gniaužtai

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2014-06-06 teres

Peter James visi detektyvai geri, šitas irgi nenuvylė. Gerai rašo.

Informacija

Mirusiojo gniaužtai

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • ISBN ar kodas: 9789955134428

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mirusiojo gniaužtai" aprašymas
Peter James „Mirusiojo gniaužtai“ - šiurpą keliantis psichologinis trileris.

Karlė Čeis patenka į automobilių avariją, kurioje žūsta Braitono universiteto studentas. Po dešimties dienų ji sulaukia naujienų, ir moters gyvenimą jos paverčia tikru košmaru. Su nelaimingu įvykiu siejamų kitų dviejų transporto priemonių vairuotojai rasti žiauriai nukankinti. Sasekso policijos Kriminalinio skyriaus vyresnysis detektyvas Rojus Greisas aiškiai perspėja Karlę: kita auka gali tapti ji. Studentas priklausė itin pavojingų nusikaltėlių šeimai iš Amerikos. Taigi kai kas prisiekia atkeršyti už giminaitį ir neketina nurimti, kol savo gyvybe nesumokės visi lemtingosios avarijos dalyviai.
Policijos nuomone, Karlei belieka pasikeisti tapatybę. Persigandusi moteris nesutinka - ji žino, jog tie žmonės ras savo auką, kad ir kur ši slėptųsi. Tad moteris pati sugalvoja gelbėjimosi planą. Vis dėlto žudikas vienu žingsniu lenkia Karlę, stebi ją ir lūkuriuoja pasiruošęs imtis veiksmų...

Iš anglų kalbos vertė Bronislovas Bružas
2014-06-06

Peter James visi detektyvai geri, šitas irgi nenuvylė. Gerai rašo.

Parašykite atsiliepimą apie "Mirusiojo gniaužtai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mirusiojo gniaužtai, kurią skaitytojams dovanoja Peter James. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Peter James su knyga Mirusiojo gniaužtai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mirusiojo gniaužtai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Peter James. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mirusiojo gniaužtai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mirusiojo gniaužtai" perkama kartu