0

Mirusios sielos (Munken Premium)

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 13,49 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 2.70 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mirusios sielos (Munken Premium)

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9789955139379

2020-10-31 13.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mirusios sielos (Munken Premium)" aprašymas

„Mirusios sielos“ — ypatingas literatūros veikalas. Kas yra tos „mirusios sielos“? Jame vaizduojama absurdiška situacija, kai pagrindinis veikėjas Čičikovas važinėja po Rusijos dvarus ir superka iš jų savininkų mirusių baudžiauninkų sąrašus (atrodytų, kad nelaimingos „sielos“ — tai tie mirę baudžiauninkai). O kam jis perka, kam reikalingi mirusių žmonių sąrašai, kuriuos Čičikovas taip kruopščiai deda į savo dėželę ir užrakinęs saugo? Ilgai išlieka neaišku.

Galvok, skaitytojau, kaip nori, kaip tau geriau atrodo...

Iš rusų kalbos vertė Motiejus Miškinis

Parašykite atsiliepimą apie "Mirusios sielos (Munken Premium)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mirusios sielos (Munken Premium), kurią skaitytojams dovanoja Nikolaj Gogol. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nikolaj Gogol su knyga Mirusios sielos (Munken Premium) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mirusios sielos (Munken Premium) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nikolaj Gogol. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mirusios sielos (Munken Premium) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mirusios sielos (Munken Premium)" perkama kartu