0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mirusios sielos

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-04-30 Audronė

Labai patiko, labai įdomi knyga


Šiuo metu neparduodama

2023-04-30 10.99 SoldOut

Knygos "Mirusios sielos" aprašymas

Rašytoja Angela Marsons vėl kviečia į susitikimą su skaitytojų pamilta detektyve Kima Stoun. „Mirusios sielos“ – šeštoji serijos dalis. Kima yra talentinga tyrėja, turinti daug vaikystės traumų ir mažai socialinių įgūdžių. Kiekvienoje knygoje skaitytojai kartu su Kimos komanda narplioja sudėtingas bylas. Šį kartą teks išsiaiškinti, kokias paslaptis slepia netikėtai aptiktas senas kapas.

Būsimi teismo medicinos patologai praktikos metu atlieka archeologinius kasinėjimus bei mokosi rinkti įrodymus. Visiško atsitiktinumo dėka studentai atkasa žmogaus palaikus ir greitai paaiškėja, kad čia palaidota nusikaltimo auka – tą išduoda kulkų žymės. Įvykio vietoje pasirodo detektyvė Kima Stoun su savo partneriu bei kitos nuovados detektyvas Tomas Trevisas. Abu tyrėjai vienas kitam didelės simpatijos nejaučia ir kiekvienas iš jų nori perimti šią bylą.

Tuo tarpu policijos vadovybė turi savo planų ir paveda tyrėjams dalintis geriausiomis savo patirtimis - du priešininkai siunčiami dirbti kartu. Dėl neaiškių įvykių nutikusių praeityje vienas kito nekenčiantys detektyvai Kima Stoun ir Tomas Trevisas pradeda narplioti keistą bylą. Netrukus paaiškėja, kad kapas slėpė ne vienus palaikus.

Rašytoja Angela Marsons kiekvienoje knygoje įpina rimtą socialinę problemą. Ne išimtis ir „Mirusios sielos“. Sekdami žmogžudysčių pėdsakais Tomas su Kima atskleidžia kraupius nusikaltimus padarytus iš neapykantos. Įtampa gerokai paaštrėja, kai Kima supranta, kad vienam komandos nariui gresia milžiniškas pavojus.

Be savo vadovės likusi Kimos Stoun komanda taip pat tiria jiems patikėtas bylas. Knygoje „Mirusios sielos“ turime progą kur kas geriau pažinti Brajentą, Dosoną ir Steisę. Rašytoja ir vėl nenuvilia sukurdama įdomius charakterius bei aštrų ir netikėtą siužetą.

Angela Marsons – populiari detektyvų autorė. Ši moteris anksčiau dirbo prekybos centro apsaugine. Jos rankraščius atmetė daugybė leidyklų ir Angela Marsons pirmas tris knygas išleido pati. Milžiniška sėkmė lėmė sutartį su leidykla, o per tris metus nuo pirmosios istorijos apie detektyvę Kimą Stoun išleidimo parduoti daugiau nei trys milijonai knygos kopijų. Uždara, bet aštraus proto nusikaltimų tyrėja nesunkiai užkariauja naujų skaitytojų širdis. Angela Marsons parašė jau dvylika serijos knygų.

Iš anglų kalbos vertė Jurgita JėrinaitėKiti taip pat domėjosi


2022-04-30

Labai patiko, labai įdomi knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Mirusios sielos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mirusios sielos", Angela Marsons. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Angela Marsons su knyga "Mirusios sielos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mirusios sielos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Angela Marsons. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mirusios sielos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mirusios sielos" perkama kartu