0

Miškais ateina ruduo (Mokinio skaitiniai)

Informacija

Miškais ateina ruduo (Mokinio skaitiniai)

  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 226
  • ISBN ar kodas: 9986-06-083-4

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Miškais ateina ruduo (Mokinio skaitiniai)" aprašymas

Šiame "Mokinio skaitinių" leidinyje spausdinamas kiek sutrumpintas išeivijos rašytojo M. Katiliškio romanas "Miškais ateina ruduo".

Parašykite atsiliepimą apie "Miškais ateina ruduo (Mokinio skaitiniai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Miškais ateina ruduo (Mokinio skaitiniai), kurią skaitytojams dovanoja Marius Katiliškis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Marius Katiliškis su knyga Miškais ateina ruduo (Mokinio skaitiniai) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Miškais ateina ruduo (Mokinio skaitiniai) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marius Katiliškis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Miškais ateina ruduo (Mokinio skaitiniai) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Miškais ateina ruduo (Mokinio skaitiniai)" perkama kartu