0

Miško maudynės. Shinrin-Yoku. Apie gydantį gamtos poveikį žmogui

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -42%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 23,99 €*
Sutaupote: 10.00 € (42%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-07-20 Asta

Man labai patiko! Pateikta nemažai tyrimų patvirtinančių gamtos/miško/medžių naudą žmogui.

Informacija

Miško maudynės. Shinrin-Yoku. Apie gydantį gamtos poveikį žmogui

  • Leidėjas: Dvi tylos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 196
  • ISBN ar kodas: 9786098232110

2020-09-30 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Miško maudynės. Shinrin-Yoku. Apie gydantį gamtos poveikį žmogui" aprašymas

Japonų miško medicinos eksperto daktaro Qing Li knyga „Miško maudynės. Shinrin-Yoku: apie gydantį gamtos poveikį žmogui“ privaloma kiekvienam žmogui, kuris nori pagerinti savo savijautą šiame neįtikėtinai greitame pasaulyje. Sustokime bent minutėlei!

Shinrin reiškia mišką, o Yoku – maudynes. Miško maudynės yra terapija, kurios tikslas išmokyti žmones sąmoningai leisti laiką medžių apsuptyje, panirti į aplinką bei ne tik jaukiai praleisti laiką gražioje vietoje, bet ir pagerinti savo sveikatą. Knygoje autorius dalijasi savo tyrinėjimų patirtimi ir pasakoja apie miško bei augalų naudą tiek vidinei, tiek fizinei žmogaus būklei.

Knyga „Miško maudynės. Shinrin-Yoku: apie gydantį gamtos poveikį žmogui“ yra ypač aktuali šiais laikais, kuomet mūsų organizmas nespėja su gyvenimo sparta. Dabartinis gyvenimo būdas labai skiriasi nuo pirmykščio. Senovės žmogus gyveno lėtai, labai daug laiko praleisdavo gamtoje. Natūralu, kad pavargę nuo streso, miesto, aplinkos ir triukšmo, mes ramybės ieškome miškuose bei parkuose, taip suartėdami su savo protėviais. Tiesa, dar viena šiuolaikinio žmogaus bėda – nebemokame atsipalaiduoti net ramioje aplinkoje. Būtent sąmoningai ilsėtis miške ir moko „miško maudynių“ principai. Knyga apima ne tik teorinius metodus, bet pateikia ir praktinių patarimų, kurie padės kokybiškai atstatyti jėgas.

Qing Li teigia, kad pasaulyje ateis toks laikas, kai medikai nustos rašyti cheminių vaistų receptus ir nukreips žmones į miško terapiją. Shinrin-Yoku nėra naujas mokslas. Japonijoje su stresu nesusitvarkantiems darbuotojams miško maudynės skiriamos jau nuo nuo 1980-tųjų metų. Šalyje įsikūrę daugiau nei 60 miško terapijos centrų. Ši sveikatingumo tradicija yra propaguojama Japonijos valdžios, o miško vonios 2017-aisiais metais buvo įvardintos kaip vienos iš svarbiausių pasaulinių SPA tendencijų.

Dr. Quing Li yra Japonijos miško medicinos asociacijos prezidentas. Mokslininkas gamtos poveikį žmogaus sveikatai tyrinėja jau daugiau nei trisdešimt metų. Autorius įrodė, kad buvimas tarp medžių gali ženkliai sumažinti stresą, cukraus lygį, depresiją, sustiprinti imunitetą, pagerinti atmintį, sureguliuoti kraujospūdį bei suteikti žmogui energijos. Quing Li nuolatos publikuoja mokslinius straipsnius, įrodančius miško maudynių naudą. 2018 metais Dr. Quing Li lankėsi ir Lietuvoje, Anykščių miško festivalyje jis skaitė paskaitą ir seminarą „Šinrin-joku: panirimo į mišką menas ir mokslas – kaip medžiai padės jums rasti sveikatą ir laimę”

Iš anglų kalbos vertė Mila Monk ir Rasa Monkevičienė

Knyga išspausdinta ant perdirbto popieriaus.

2020-07-20

Man labai patiko! Pateikta nemažai tyrimų patvirtinančių gamtos/miško/medžių naudą žmogui.

Parašykite atsiliepimą apie "Miško maudynės. Shinrin-Yoku. Apie gydantį gamtos poveikį žmogui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Qing Li parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Miško maudynės. Shinrin-Yoku. Apie gydantį gamtos poveikį žmogui, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Miško maudynės. Shinrin-Yoku. Apie gydantį gamtos poveikį žmogui aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Miško maudynės. Shinrin-Yoku. Apie gydantį gamtos poveikį žmogui už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Miško maudynės. Shinrin-Yoku. Apie gydantį gamtos poveikį žmogui? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Qing Li tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Miško maudynės. Shinrin-Yoku. Apie gydantį gamtos poveikį žmogui" perkama kartu