Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Miško žvėrys

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,89 €
Kaina su kodu: 6,20 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2011-02-24 Paprastasis Purplelis

knyga gera, bet kaina perspausta - neapsimoka pirkti, nes pristatymas 11 LT yra apiplesimas!!!! Lututes leidykla, kuri ir isleido ja, pristato nemokamai, kaina kazkur 19 LT, kai ziurejau paskutini karta ju internetineje parduotuveje.purpt


2024-07-31 6.89 InStock
Į krepšelį 6,20 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Miško žvėrys“ aprašymas

Knyga „Miško žvėrys“ priklauso serijai „Gamta šalia tavęs“. Miškininkas, biologas Algirdas Navasaitis parengė išsamų mūsų šalies žinduolių žinyną, kuris rekomenduojamas visiems, kurie nori išsamiau susipažinti su gamtos pasauliu.

Kiek miško gyventojų galėtumėte išvardinti per daug negalvodami? Stirna, briedis, elnias, šernas, kiškis, lapė, voverė, barsukas… Po truputį tempas lėtėja, tenka stabtelėti ir pagalvoti, ką dar prisimename. Autorius Algirdas Navasaitis kviečia į pažintį su visais Lietuvos miškuose sutinkamais žinduoliais.

Skaitydami knygą „Miško žvėrys“ sužinosite esminius visų išvardintų gyvūnų atpažinimo požymius ir kitas ypatybes. Autorius aprašė ir šių žinduolių biologiją bei ekologiją. Nors Lietuva nėra didelė šalis, tačiau įvairūs žvėrys gali telktis skirtinguose regionuose. Leidinyje sužinosite, kur dažniausiai jie sutinkami, taip pat išsamiai aptarta gyvūnų išvaizda, jų poravimosi įpročiai ir veisimosi reguliarumas.

Šiame žinyne rasite ir dar daugiau įdomybių, pavyzdžiui, koks tipinis žvėrių amžius, kuo jie maitinasi, kiek vertingi gamtai ir žmonėms, žinių apie gyvūnų gausą, kaip įžvelgti jų veiklos žymes ir dar daugiau.

Algirdo Navasaičio teksto stilius ne tik informatyvus, bet ir žaismingas bei patrauklus. Knyga „Miško žvėrys“ gausiai iliustruota įvairiomis nuotraukomis bei piešiniais, kurie padės kur kas geriau įsivaizduoti visus aprašomus dalykus.

Serija „Gamta šalia tavęs“, kuriai priklauso šis leidinys, apima įvairius kūrinius, kurie nuosekliai supažindina su gamta, pavyzdžiui, vabalais, žuvimis, medžiais, šikšnosparniais, paukščiais ir t.t.

Algirdas Navasaitis (g. 1932 m.) – lietuvių miškininkas, autorius, miškininkystės dėstytojas, gamtosaugininkas, Lietuvos ornitologų draugijos garbės narys. Kartu su bendraautoriais bei vienas jis parengė daug knygų apie gamtą, tarp jų „Lietuvos medžiai“, „Lietuvos miškų paukščiai“, „Lietuvos fauna. Paukščiai“, „Medžioklė“, „Miško žvėrys“ ir kitas.

Gamtos pasaulis – be galo įdomus, tad kviečiame jį pažinti geriau. Trumpas aprašymas žada išsamią ir naudingą knygą, kurią verta įsigyti internetu. Juk pirkti online greita, saugu, o ir pigiau, nes knygyne rasite daug žemų kainų, išpardavimų ir akcijų. Asortimente gausu įvairaus žanro ir siužetų knygų, tiek apie įdomius veikėjus, tiek su naudingais patarimais. Jas išsirinkti padės santraukos, aprašymai, puslapių skaičius, ištraukos, o taip pat skaitytojų apžvalgos ir atsiliepimai.2011-02-24

knyga gera, bet kaina perspausta - neapsimoka pirkti, nes pristatymas 11 LT yra apiplesimas!!!! Lututes leidykla, kuri ir isleido ja, pristato nemokamai, kaina kazkur 19 LT, kai ziurejau paskutini karta ju internetineje parduotuveje.purpt

Parašykite atsiliepimą apie „Miško žvėrys“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie gyvūnus

Algirdas Navasaitis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Miško žvėrys“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Miško žvėrys“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Miško žvėrys“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Miško žvėrys“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Navasaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Miško žvėrys“ perkama kartu